reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

dddmala absolutnie zgadzam się z mama290, po 1 ważne jest kiedy te zdjęcia były robione, po 2 oczywiście jest coś miedzy nóżkami na 2 zdjęciu ale powinno być bardziej wyraźne żeby ocenić prawidłowo, ja nie widzę nub na 1 zdjęciu, przykro mi, złe ujecie :-(
Milego dnia dziewczyny, mnie znów czeka ciężki dzień
 
reklama
Ja bym bardzo chciała urodzić SN ale jeśli coś nie pójdzie to trudno może być cc. Ale jakby były bliźniaki to bym się mocno zastanowila.
A ja znalazłam ze w niedziele w gdańsku jest 4D darmowe. Chociaż to chyba za wcześnie trochę bo to będzie początek 23 tygodnia, ale i tak zamierzamy się wybrać:)
 
Ja to dzis zapytam dr czy moge po tak krótkim czasie isc znow na usg. A jeszcze sie zastanawiam bo kolezanka byla na wiosne na podobnej akcji i byl formularz i wlasnie ost usg powinno byc co najmniej dwa tyg wstecz i chyba powyżej 20tc robili 4D a ponizej normalne ale ona dokładnie nie pamięta. Zobaczę co mi dr powie i tak w późniejszym terminie pewnie pójdę na 4D :)
 
Ja rezygnuje z tych targów podobno rok temu już o 11 zamknęli wejście na usg kawał tam mam wstęp płatny daje sobie spokój :) a usg mam za tydzień i tak

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
mama aleali zdjecie robione 12 6 dzien , ja tez tam nic nie widze bo to filmik dzidzia sie ruszala :) ale co tam trzeba w koncu nauczyc sie cierpliwosci :) ale dziekuje dziewczyny za checi i mam nadzieje,ze propozycja mamy sie sprawdzi :-)

kinias to jeszcze miesiac czekania :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziwczyny mam pytanie troszke moze glupie, ale dzisiaj probujac wyliczyc, w ktorym tygodniu mialam usg genetyczne juz sama sie pogubilam w ktorym tyg jestem. ostatnia miesiaczke mialam 5 luty, wiec w w ktorym tyg i dniu jestem . wedlug mnie dzisiaj mam rowne 20 tyg czyli jutro bedzie 20 + 2 dzien >?dobrze to licze bo juz sama nie wiem
 
Do góry