reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

sylka tyle ze nie wiem jak , az wstyd sie przyznac ;-)

ewel to jutro sobie liczysz 18 tydzien i ktory dzien ? bo mamy rowny tydzien roznicy, z reszta zobacze jutro na Twoim suwaczku:-)

dziekuje jeszcze raz za pomoc czyli moje badanie plenatarne jednak nie bedziee tak pozno bo tydzien wczesniej wedlug tych wyliczen heheh

potwierdzam ciaza zabiera troche szarych komorek :szok:
 
reklama
hej dziewczyny :-)
ja wczoraj prawie cały dzień przespałam tak się źle czułam. dziś jest o niebo lepiej. ma do mnie wpaść dziś koleżanka z córeczką która za 4 tygodnie rodzi synka :-) więc siedzę i sprzątam :-) miłego dnia Wam życzę
 
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty. Niech maluszki ladnie wspolpracuja i pokaza sie z jak najlepszej strony :)

Ja wczorajszy dzien w pracy przetrwalam, nawet spoko bylo, dzis juz czwartek, zaraz piatek i bedzie weekend.
Udanego dnia! Zajrze do Was wieczorem.
 
sylka tyle ze nie wiem jak , az wstyd sie przyznac ;-)

ewel to jutro sobie liczysz 18 tydzien i ktory dzien ? bo mamy rowny tydzien roznicy, z reszta zobacze jutro na Twoim suwaczku:-)

dziekuje jeszcze raz za pomoc czyli moje badanie plenatarne jednak nie bedziee tak pozno bo tydzien wczesniej wedlug tych wyliczen heheh

potwierdzam ciaza zabiera troche szarych komorek :szok:
Jutro 18tydzien i 1dzien:)tzn ze skonczylam 18 tydzień i mam 1 dzień 19tyg ale nie mówi się tak he tylko 18t i 1dzien

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczynki ja również życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach.
U mnie w ten weekend w Porcie również jest to darmowe usg 4D i zastanawiam się czy nie wybiorę się, ale przerażają mnie te kolejki i ponadto nie upłyną 2 tygodnie od poprzedniego usg, a jest tam taka informacja: W przypadku dużego zainteresowania badaniami osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia akcji społecznej, będą mogły wpisać się na listę. Liczba miejsc ograniczona. Przy prawidłowym przebiegu ciąży, nie zaleca się robienia badań USG, jeżeli były one przeprowadzone w ciągu ostatnich dwóch tygodni. I boję się, że się nie załapię i na darmo będę czekać w kolejce.
Dziewczyny jak tam u Was z czuciem ruchów? Bo moja córcia co chwila daje o sobie znać.
 
Nikka ja wczesniej czukam z dwa / trzy razy dziennie jak lezzalam bardzo slabo we wtorek mala sie rozszalala i praktycznie z raz na godzine czulam jak sie rusza, wczoraj jeszcze rano czulam ja troche a pozniej cisza... Dzis ok 6 dwa lekkie musniecia i dalej nic az zaczynam sie martwic
 
A najlepiej jeśli macie tel z androidem pobierzcie sobie aplikacje asystent ciążowy jest super pokazuje dokładnie dzień tydzień ciąży opis dzidzi i fantastyczne zdjecia:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kasz to jak. U mnie wczoraj do 12 szalała a dzis 2razy i koniec ale chyba to normalne choć wiadomo ze człowiek się martwi

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry