reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Anastazi cały tydzień mowilam ze mam we srode... a we wt dostaje sms zapraszamy na wizyte 18.06 hehe ciążowe bezmozgowie ;). Katarzyna jaki spokoj. Caly dzien wczoraj obgryzalam pazury ale na szczęście spalam spokojnie w nocy rwaly mnie cycki a do tego rano czulam jakies przelewanie w macicy i odkąd otworzyłam oczy powtarzam jak mantre bedzie dobrze bo jakby inaczej ;) ale jak mi polozna cisnienie będzie mierzyc znow sie za glowe zlapie.
 
reklama
Ja oststnia miesiaczke mialam 2 lutego i wychodzi ze jestem w 19 tyg i 3 dni 40 tyg minie 1 listopada a lekarz mowi ze 9 listopada ja nie wiem jak On policzyl. Mi sie wydaje ze 9 dni to duzo.
 
ewel mnie chyba tez dokucza ciazowe bezmozgowie

ja myslalam ze wczoraj skonczylam 19 tydzien bo 5 luty byl w czwartek wiec myslalam ze w srody zawsze zakanczam tydzien a w czwaertki mam 1 dzien kolejnego czyli dzisiaj rowne 20+ 1 a jutro plus 2 itd


zglupialm do reszty
finkemna ja mam termin na 12 listopad wiec terminy chyba mamy ok wedlug OM
 
Ostatnia edycja:
Ja się ciesze że nie muszę za każdym razem ginowi mówić który tydzień bo w poprzedniej ciąży przychodziłam do lekarki a ona na każdej wizycie a który już to tydzień no myślałam że ją zabije i zaczęłam sobie notować
 
chyba w koncu zakumalam :zawstydzona/y: dodalam sobie jakby tydzien
ewel dzieki :)
czyli dzisiaj 19 plus 1 dzien jutro plus 2 tak ? potwierdzcie mi , bo ja naprawde zaczynam watpic w swoja inteligencje :zawstydzona/y:
 
Nie wiem jak patrzyłam wg suwaczka przy miesiączce 5 lutego pokazuje 19t ja miałam miesiączkę 12lutego i dziś mam równy 18tydzien wg suwaczka i lekarza

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny trzymam kciuki za dobre wieści z wizyt ja idę do położnej dzisiaj i tez przegapiłam wizytę oczywiście miałam miec 4 a myślał ze 16 nic dodać nic ująć ciaza zjadał mi mózg :)
 
reklama
Do góry