reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Bujaczek Graco wygląda super, właśnie czegoś w tym stylu szukam. Ale takich pieniędzy mi szkoda bo nie sądzę żeby posłużył nam dłużej niż 3 miesiące. Taki bez napędu już mam ale to nie to samo. Trzeba siedzieć i deptać cały czas żeby dziecię nie płakało.
Z lipcowym dzieckiem jak było marudne to siup do gondoli i spalałam ciążowe kilogramy w parku. A zimą taka elektryczna huśtaweczka się przyda.
 
No właśnie, dlatego szkoda mi zbyt dużej kasy wywalać. Każde dziecko jest inne i nie wiadomo co mu podpasuje. Mój synek akurat lubił bujaczek ale drugi syn może mieć inne preferencje.

Piszecie o ruchach dzieci - ja też już czuję tak jakby mi się jakaś myszka tam kotłowała.

I nie stresuję się brakiem ruchów bo w pierwszej ciąży, nawet już bardzo zaawansowanej, mój dzidziuś nie był zbyt ruchliwy. Potrafiłam czuć ruchy 2x dziennie jak się podczas posiłku ożywiał. Kopniaki w żebra znam tylko z opowiadań. Nawet KTG zajmowało mi godzinę gdzie inne dziewczyny robiły to w 15min. Położne stukały i pukały w ten mój brzuch żeby się Jaśnie Pan raczył ruszyć. A teraz mam zdrowego i energicznego urwisa.
 
Ja wiem po swojej małej ze wszelkie huśtawki bujaczki czy leżaczki to zbędny śmieć w domu...choć mam z Fischer. ..ale wogole się nie sprawdził. ..teraz nic nie kupuje bo nie musze...a wręcz mam zamiar go sprzedac;) mała ma teraz 10 mscy i I tak nie chciała w tej bujaczce leżeć ani jak była malutka ani teraz :)
 
mój Jasiu uwielbiał a ja dzięki temu miałam spokój :-) nauczył się później sam bujać w tym i super. Ja mam ogrzewanie podłogowe więc się nie muszę martwić zimną podłogą. a to graco to pluszowe cudo :-) śliczne choć ja wolę coś bardziej konwencjonalnego i trochę tańszego bo jednak wózek drogi kupuję więc muszę na innych pierdołach przyoszczędzić :-)

zdecydowaliśmy się z mężem kupić działkę i budować dom własnym nakładem finansowym więc kasa będzie potrzebna ....
 
Minia to jest fajne ale ma mały zakres wagi moi długo sie bujali bo bardzo lubili a drugi miałam taki zwykły ale bujał sie sam jakbym tak miała bujać to nic innego bym nie robiła tylko bujala :) ja kupiłam na ebay za 32 £ i był raz użyty bo babka kupiła a urodziła duże dIecko i sie nie mieściło moje kruszki małe to długo im służył a pózniej używałam samej bazy dla odgłosów teraz tez pójdzie w ruch ale sie boje zeby chłopaki nie ładowali sie do niego bo to takie zazdrośniki ze szok
Kinia na eBayu są po 3 funty te opaski anisicknes albo travel coś tam sie zwią w aptece masz ale droższe po 10 chyba ja mam takie dla siebie jak mnie trochę mulilo z poczatku to nosiłam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Fajne te bujaki ale skoro jednym dzieciom psauja a innym wcale to ja bym sie zastanowiła nad używanym bo jak by mojemu nie podpasowało czy go nudziło to szkoda kasy.Używany tańszy. Znalazłam dzis właśnie fajny sklepik z używanym sprzętem dzieciecym od łóżeczek , wózków po bujaczki i różne pierdółki. :-)
 
Do góry