reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja dostalam zaproszenie juz dolaczylam:-)wczoraj mnie glowa bolala caly dzien lo matko w nocy nie moglam zasnac zaliczylam chyba wszytskioe mozliwe ulozenia w lozku moje dzieci juz wiedza I ciagle sie pytaja czy juz dziecko kopie :-)wczoraj kupilam sobie spodnie wrzucilam do pralki pozniej wieszam patrze one sa 36 a nie 40 rozmiar ja mam zacmienie mozgu w tej ciazy ze szok imie to mam dla dziewczynki Kasia a jak sie okaze ze chlopak to bedzie problem:-)dostalam dzis list ide do gina 1 lipca bedziemy obgadywac termin cc bo ja sobie nie wyobrazam lazic do 39 tyg bo wiem ze za chiny ludowe tyle nie wytrzymam a boje sie ze mi moze macica trzasnac zreszta musze znac date wczesniej bo ide na cc z siostra a ona musi wziasc wolne w robocie:-)
 
Hej dziewczyny
ja już po wizycie w końcu mój gin mnie uspokoił bąbel ma prawie 7cm serducho wali jak dzwon:D Tylko przyplątała mi się anemia:( Ale na szczęście luteinę i kwas foliowy mogę już odstawić... Niestety brak foto chciałam mężowi zrobić żeby zobaczył to mi się rozmazało:( Następna wizyta albo za tydzień albo dopiero 8 czerwca zależy co wyjdzie z testu papp-a
 
Ewel to sprawdz tez mnie bo ja nie mam zaproszenia :) mama 290 ja tez bede miala cc ale dokladny termin w 6 miesiacu po wizycie w szpitalu bede dopiero miala. Kasia fajnie ze wszystko dobrze i jaki juz duzy skarbek :) Na anemie dostalas cos dodatkowo? Czy wprowadzic zmiany w diecie?
 
hej
dziś mam wizytę u gina, trochę się stresuję a trochę się cieszę :tak: w piątek byłam u zakaźnika, stwierdził że zaraziłam się tokso przed ciążą i nie ma potrzeby brać antybiotyku ..... a ja przecież biorę już antybiotyk bo kazał ginekolog ..... dostałam od niego znów skierowanie na tokso igm i igg i awidność i mam przyjść pod koniec maja. ginekolog też mówił, że to prawdopodobnie stare zakażenie ale zapobiegawczo przepisał na 10 dni antybiotyk.
Katarzyna92 nie martw się anemią, ja ją mam w każdej ciąży, łykam żelazo i jest ok :-)
co do imion to ja chciałabym bartka, ale mąż się nie zgodzi, już to przerabialiśmy. on chce tomasza ;-) a mi póki co wszystko jedno, tylko żeby maleństwo rosło zdrowe :-)
 
Ostatnia edycja:
Gosik ja mam Bartka i jak smialam sie jak moja mama mowila zastanow sie nad bartkiem bo sa kochane ale lobuzy ze szok to sie z tego smialam ale teraz widze ze imona maja znaczenie hhahahahha moje dziecko jest wszedzie ciezko za nim nadazyc ale fakt kochany szkodnik
 
Hej u mnie co do imion to ja sobie juz wkrecilam ze bedzie dziewczynka;p i bedzie NATALIA albo IGA oba imiona podobaja mi sie tak samo maja tyle samo plusow i minusow i ciezko bedzie wybrac. A co do chlopka to hm nie nie mam imienia wiec musi byc dziewczynk:p

O jakich zaproszeniach piszecie;p?
 
Hej u mnie co do imion to ja sobie juz wkrecilam ze bedzie dziewczynka;p i bedzie NATALIA albo IGA oba imiona podobaja mi sie tak samo maja tyle samo plusow i minusow i ciezko bedzie wybrac. A co do chlopka to hm nie nie mam imienia wiec musi byc dziewczynk:p

O jakich zaproszeniach piszecie;p?

Oletka o zaproszeniach na to nasze zamknięte forum
 
reklama
Cześć dziewczyny, jak już chwalicie się imionami to nasze propozycje na liście, dla chłopca - Wojtuś, Michał, Kacper, Wiktor, dla dziewczynki - Hania, Alicja, Milena, Kornelia, Martyna.
Dzisiaj mam wizytę u gina, pewnie znów zleci jakieś badania. Już mam dość pobierania krwi, co chwilę tylko kłują :p nie lubię tego bardzo, ale trzeba wytrzymać ;)

Co myślicie o farbowaniu włosów w ciąży? Bo ja właśnie siedzę z farbą na włosach, sama się pofarbowałam, już takie straszne miałam odrosty, że musiałam..
 
Do góry