reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Wiecie co nie wiem skad moje dziecko ma tyle energii. Jak wstal o 7 rano to zasnal mi pol godziny temu bez drzemki popoludniowej ale byl placz przez cale popoludnie, no tragiczny dzisiaj dzien. W nocy pewnie tez nie bedzie ciekawie;/
Aa tesciowa sie obrazila ehehehe.
Ale dzisiaj mialam dzien ze chcialam pobyc sama i powiedzialam ze pomocy nie potrzebuje i moze isc do domu.

Moze troche mnie ponioslo ale no nie panuje nad tymi hormonami;P
 
Hej kobietki, byłam wczoraj u gina na kontroli i widziałam moje 6cm szczęście :-) mimo ze nie było to USG prenatalne to lekarz powiedział ze kość nosowa jest, z reszta widziałam tensliczny maleńki nosek :-) no i mówił ze prawdopodobnie przyziernosc tez jest ok ale w czwartek więcej mi powie na tym prenatalnym :-) AAA no i maleństwo czkawka miało :-) a co najlepsze.. Wreszcie usłyszała serduszko silne i zdrowe :-) 162 uderzenia na min.. Normalnie jeszcze żyje wczorajsza wizyta, a poza tymi newsami to maleństwo wskazuje na 13tydz juz wiec pędzi jak rakieta a mamusia przytula tylko 0,7kg a spodziewała się 5 kg :-D
 
Moj M. Mowi ze jestem przedrazliwiona i ze panikara zemnie. Dzis mialam ciagly bol przez prawie dwie godziny gdy siedzialam w aucie. I nadal nie wiem czy to normalne , a nie chce byc jedna z tych histryzujacych ciezarnych co co tydzien na usg biegaja by sprawdzac czy wszystko wporzatku . Oletka wspolczuje tesciowe ja moja znosilam 7 lat az wkoncu wyprowadzilismy sie od niej ponad 800 km i jestem z tego powodu szczesliwa :D
 
Jeśli chodzi o problemy z teściową to wiem jakie to może być wkurzające! Moja teściowa jak tylko dowiedziała się że jestem w ciąży przyleciała ze stertą ubranek przeżyje to że są brzydkie ( jak większość prezentów od niej) ale dziewczyny proszę czy ona pomyślała chociaż jak ja bym się czuła jakby z dzieckiem się nie udało! Tym bardziej że nasze serduszko zaczęło bić dopiero w 7 tyg! Uważam że na takie prezenty jest czas ale po urodzeniu dziecka nie w 5 tyg ciąży!
 
Strasznie wam współczuje z tymi teściowymi ja na szczęście mojej nie widziałam dwa lata prawie bo siedzi sobie za granicą przyjeżdża w lipcu do Pl mam nadzieje że szwagierka ją przyjmie pod dach bo też nie mam z nią jakichś dobrych stosunków ale wiem że też umie mieć dużo do powiedzenia przy poprzedniej ciąży nawet potrafiła mi mówić co mam jeść...
 
Wydaje mi sie ze z tesciowymi jest ten problem ze to one dowodzily zawsze byly tymi kobietami nr 1 a teraz musza pogodzic sie z tym ze spadly z piedestalu a to berdzo tridne jedne sie z tym godza inne usilnie staraja sie lapac resztki wladzy
To troche jak oddac korone
 
A ja moją teściową wygrałam na loterii. Traf jak w totolotka. Super kobitka. Nigdy się nie wtrąciła, ani razu do naszego związku. Nie mówi co mamy robić a czego nie. Jest tak samo kochana jak moja mama. Stoi z boku i nic nie komentuje. Pyta tylko kulturalnie a swoje zdanie wyraża tylko jak ją pytamy o radę. Najchętniej to bym ją zklonowała bo to taki rzadki przypadek. I podzieliłabym się w innymi. :-) Na pewno pomoże przy dziecku ale tylko jak ja poprosimy. Jak chce coś wiedzieć to zawsze mówi " Jeśli moglibyście mi powiedzieć to powiecie a jak nie to nie." Ma tone pozytywnej energii którą zaraża innych ludzi. Ja już wiem, że bedzie super babcią.
Dodam, że mieszkałam z nią około pół roku i było super! To chodzący dinozaur, który nie wyginął. :-D
 
reklama
Chcialabym miec taka fajna tesciowa moja wtracala sie do wszystkiego do tego co jadlam jak sie ubieralam. Jak corka sie urodzila szlam z nia na spacer byla zima to stala nadrmna tylko kurtke jej ubierz i czapke i szalik gotowalam sie wtedy bo jakbym taka glupia byla i nie wiedziala. A znowu jak o cos ja pytalam to Ona nigdy nie wiedziala tak zlosliwie pomocna mi wogole nie byla . Co gorsza bardzo wredna w stosunku do mnie wiele razy plakalam przez nia. Jak zaszlam w ciaze byla pierwsza osoba ktorej sie pochwalilm a ona z krzyliem do mnie ze zmarnowalam zycie jej synkowi. Ach... Jeden wielki koszmar
 
Do góry