reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja nie mam majowki:-(moj M wyjezdza jutro I w wraca w przyszlym tyg wiec bedziemy sami jeszcze musze dzis zaliczyc zakupy I chyba bedziemy polegiwac w lozku zreszta zimno na dworzu brr nawet mi sie nie chce wychodzic o ciazy powiedzilam swoim straszym dziecia I corka koniecznie chciala wziasc fotke z usg do szkoly zeby wypeplac polowie okolicy a syn juz sie wczoraj pytal czy dziecko kopie:-)i powiedzila mi ze sie wyprowadza bo on nie lubi malych dzieci :-)ale roznica wieku tez bedzie niezla pomiedzy nim a nowym dzieckiem bo az 13 lat moja corka sie cieszy bo mi mowi ze to bedzie dziewczynka wiec juz planuje zabawy z nia heheheh juz to widze a pepla jest straszna bo jak bylam w ciazy z chlopakami to o ciazy wiedzieli wszyscy nawet mleczaz ktory przynosil mleko w srodku nocy zostawil mi kiedys kartke ze nam gartauluje blizniat :-)
Angoba skonsultujcie sie jeszcze raz dla spokojnosci mnie tez wymyslali rozne zeczy w ciazy I na rozwiazaniu dawali okolo 60% na przezycie a chlopcy sa zdrowi I rozrabiaja za 4 dzieci ja to siedzialam I plakalam przez 2 tyg jak mi powiedzieli o przeplywach wogole to na sama wiadomosc o tym wybuchlam placzem w sali pelnej lekarzy I studentow bo wiedzilam jak to sie poglo skonczyc od tego momentu mialam psychologa z ktorym pracowalam wiec musi byc dobrze nie ma innej opcji ja trzymam kciuki!!
 
reklama
U nas w domu od rana power do sprzatania razem z corka ogarniamy wszystko jak leci myjemy wycieramy i zaraz za gotowanie sie bierzemy. U nas majowka nudnawo maz pracuje szczeze powiem ze do pl na 4 dni bym pojechala spotkac sie z kolezankami poplotkowac troche. Ja nie wiem czy juz u mnie mozna mowic ze drugi trymestr ale mam mega duzo energi ciagle w ruchu i bardzo mi sie to podoba :D Brzuch nadal mnie poplewa nawet jak robie siusiu napieram tak wtedy jest to ostry bol :( Bardzo sie martwie jestem glebkiem nerwow modle sie by z maluszkiem bylo wszystko dobrze 90% moich mysli jest skupiona na tym malym babelku w moim brzuchu. Oby wszystko bylo dobrze. Przytylam juz 4 kg :( z racji tego ze przed ciaza bylam.na rocznej diecie teraz jem raczej normalnie nie odchudzam sie i waga szybko do gory idzie. Chociaz pilnuje sie 5 posilkow zero niezdrowego jedzenia czasem cos slodkiego i podnioslam wartosc kaloryczna do 2000 tys dziennie i odrazu tyje a tak bardzo nie chce byc znowu gruba :(
 
Finkemma nie martw się, może nie będzie źle. Ja przed pierwszą ciążą sporo schudłam i do końca pierwszego trymestru miałam już 4 na plusie. A potem się pilnowałam i przytyłam jeszcze tylko 8 czy 9 więc nie tak źle.

Organizm nadrabia to co schudłaś niestety i choćbyś nie wiem jak pilnowała chyba nie wpłyniesz na to.
Ja w tej ciąży startowałam ze swojej normalnej wagi, jem normalnie i nic nie tyje na razie.
 
Finkemama ja boli cie brzuch a bardziej przy sikaniu to sprawdz siuski moze masz zapalenie albo kup sobie kilo zurawiny i jedz lub tabletki
 
Hej dziewczęta,

Angoba trzymam kciuki wsperajcie sie wzajemnie ja wierze ze bedzie dobrze tak jak pozostale dziewczęta.

Co do zębów to widze ze sie wstrzeliłam w temat bo tez miałam go poruszyc. Mam jednego zęba do usunięcia i tez nie wiedzialam kiedy mozna i czy mozna a w sumie pomalu zaczyna mi doskwierac i tez czuje sie niekomfortowo jak Kasia. Swoją drogą troche moja wina bo odwlekalam te wyrywanie a moglam to zrobic przed ciazą ......ehhhh ale jakos tak zawsze dentysty sie boje jak kata....
Wlasnie dzis ogladalam o domowych sposobach usmierzania bólu i faktycznie mówili o tych goździkach. A zapach piernika jest nawet niezły:-)
Takze o ile bedzie wsio ok to uderze po pierwszym trymestrze do dentysty z zębami jak mozna znieczulac to pół biedy:-)
Tez mam lenia pogoda taka sobie mi sie nie chce wychodzic ale planuje jutro zakupy ciuchowo butowe gdyz zbliza sie wielkimi krokami wyjazd urlopowy bo juz we wtorek:)
Musze w koncu sie zapisac tez na tentest Pappa.
Mnie tez przy siusianiu bolą kichy wszystkie tak ze szok tak kłuje nie wiem moze to przez to ze wszystko sie am rozpycha, ale badanie moczu warto zrobic w sumie.
Ehhh ja to cierpie z powodu mojej cey jest okropna, tak mnie wysypalo trądzikowo ze szok nie wyglada to ladnie, zawsze mialam problemy z cera ale terz to masakra i juz widze ze jak na slonce wyjde to beda mega plamy.
Siedzimy w domu co by tu oryginalnego porobic zeby sie nie nameczyc?:-)
 
Wiec ja kochana tez moglam przed ciaza usunac ale ze nie bolal to uznalam ze juz po a teraz boli czasami.... Damy rade;) ja dzis leze przed tv troszke na necie to zupke ugotowalam i tak leci
 
Wiec ja kochana tez moglam przed ciaza usunac ale ze nie bolal to uznalam ze juz po a teraz boli czasami.... Damy rade;) ja dzis leze przed tv troszke na necie to zupke ugotowalam i tak leci

To ja upieke murzynka z mega czekoladową polewą ze sliwkami suszonymi :-)
Tak zeby ząb na darmo nie bolał;)
 
Jezu jaki ja dzisiaj mam zly dzien, normalnie kipie w srodku, mam ochote pozabijac wszystkich.
Poczawszy ze moj 1,5 roczny Oli nie spal jeszcze a wstal o 7 rano i biega i blacze marudzi a mnie juz cos bierze spac za cholere nie chce.
Tesciowa przyszla i rzadzic chce. No dom waritow.
Blagam zabierzcie mnie stad;) bo zwaiuje albo co gorsza nerwicy sie jakiejsc nabawie
 
Jezu jaki ja dzisiaj mam zly dzien, normalnie kipie w srodku, mam ochote pozabijac wszystkich.
Poczawszy ze moj 1,5 roczny Oli nie spal jeszcze a wstal o 7 rano i biega i blacze marudzi a mnie juz cos bierze spac za cholere nie chce.
Tesciowa przyszla i rzadzic chce. No dom waritow.
Blagam zabierzcie mnie stad;) bo zwaiuje albo co gorsza nerwicy sie jakiejsc nabawie

Oletka tesciową wykorzystaj zamknij w jednym pokoju z małymi na klucz i jak taka mądra to niech sie rządzi przy Olim:-)
 
reklama
Do góry