reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
wgoracejwodziekapana az mi troszeczkę ulzylo i troszkę "miodku" splynelo na serce jak napisalas:) mam nadziej ze u mnie będzie identycznie:):)

mama290 może zbyt długo na forum nie jestem i nie potrafie odrozniac kto trolli a kto nie....:):):) mi chodzilo wlasciwie o to żeby fotki wstawiać:) bo na ogolnym to nie jestem przekonana:)a tez nie udzielałam się ostatnio zbyt często i nie wiem czy ktoś mnie jeszcze tu pamięta z poczatkow:) dlatego pytam:):)bo moglo tez być tak ze już po prostu macie:) ale jeśli jeszcze nie to spoko:) postaram się być częściej zebyscie o mnie nie zapomnialy:)



Claudia ja jestem troszkę w tyle i przepraszam ze pytam ...ale czemu wiesz już ze u Was cc?
 
Ostatnia edycja:
anastazi kochana, będzie dobrze. Będę mocno trzymała kciuki! ;) W zasadzie to jestem wręcz v przekonana, że będzie dobrze.
Jest ogromna ilość osób w podobnej sytuacji a z badania wód wyszło im, że dzidzia jest zdrowa jak rybka. ;)
Uwierz w swoje maleństwo i się nie denerwuj. <3
 
Od mojej pani ginekolog dostałam kwestionariusz, w którym też były informacje o badaniach prenatalnych. Wklejam zdjęcie. ;)
 

Załączniki

  • 1429791622061.jpg
    1429791622061.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 46
wgoracejwodziekapana a jak długo twoja znajoma czekala na wyniki amniopunkcji? i wiesz może jak to "wygladalo"? tzn czy było bolesne?
 
Anastazi duzo dziewczyn jest na poczatku a pozniej znikaja :-)zreszta popatrzecie na liste ile np nas tu pisze a ile jest na liscie co do zamknietego to musimy wybrac moda I wtedy napisac do jagody I zrobi nam zamkniety co do troli to ja mam nos przygladam sie I niech sie kazdy troll lepiej sie mnie boi:-D
 
Anastazi mimo tego, ze wszystkie 3mamy mocno za Was kciuki moge sobie tylko wyobrazic co czujesz i jak bardzo sie stresujesz. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie skonczy.
 
Anastazi duzo dziewczyn jest na poczatku a pozniej znikaja :-)zreszta popatrzecie na liste ile np nas tu pisze a ile jest na liscie co do zamknietego to musimy wybrac moda I wtedy napisac do jagody I zrobi nam zamkniety co do troli to ja mam nos przygladam sie I niech sie kazdy troll lepiej sie mnie boi:-D
hahaha jam nie troll a zaczelam sie bac ;-)

ja ide tylko na prenatalne, bez pappy. usg wyglada identycznie jak w genetycznym, dokladnie sie oglada co i jak.... tylko ze termin to dopiero we srode sie dowiem jaki, bo to wszystko ustala polozna, a ona tylko w jeden dzien jest.
normalna wizyte mam 13 maja.
 
Anastazi ja pierwsza mialam cesarke i to jednomwskazanie a kolejne to mialam przejsciowe niedokrwienia mozgu i mam otwor przetrwaly w sercy wiec juz wiem ze bedzie cc. Musze teraz polazic po specjalistach bo teraz wszedzie do wszystkiego musisz jiec zaswiadczenie niemwystarcza np wypisy ze szpitala dla mnie to chore.

Moje pytanie kto to sa trole na forum bo nie wiem o co chodzi.
 
reklama
Sylka.nasz sie odzywa cos?;) bo czekam.i czekam. Ja nie wierze w te badania z krwi czesto wychodza wady jest duzo stresu a z amniopunkcji wychodzi ze jest ok.....
 
Do góry