reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Malaja nikt mi nie mowil o tego typu badaniach a jezdze do szpitala który specjalizuje się w badaniach prenatalnych...wiec albo tego nie ma tu albo ktoś po prostu mnie nie doinformowal...w przyszłym tyg będę pytac o takie testy....




Mama nie myśleliśmy jeszcze o tym...poki co żyjemy od wtorku do wtorku bo tak mam kontrole...zresztą temat az tak w domu nie jest poruszany bo kazde z nas chyba boi się myslec negatywnie i powiedzieć to glosno....wiem tylko tyle ze mój stwierdził ze amniopunkcja jest ryzykowna i nie wie co ma o tym powiedzieć.....

ja staram się tez być pozytywnie nastawiona przynajmniej poki lekarz jedynie gdyba i mowi o tym ze potrzebne jeszcze badania


gossik a Ty toxo zalapalas teraz w czasie ciąży? ja pamiętam ze przy pierwszej jak miałam badanie na toxo to lekarka tylko powiedziała ze mam przebytą....
 
reklama
Gossik trzymam za Was kciuki i tule mocno....wiem co to za strach i czekanie na kolejne badania i badania i badania:( oby amnio nie była potrzebna....
 
Anastazi ja jestem za watkiem zamknietym tylko mysle ze poczekajmy jeszcze troszke choc widze ze pazdziernik juz ma jak bylam na grudniwkach mielismy tam trola ktory zostal modem watku:-)wiec ja podchodze ostroznie I na zimno:-)
 
anastazi w ogóle się tym nie martw. Czytalas o testach Pappa? Jedna na 70 kobiet z pozytywnym wynikiem rodzi chore dziecko.
Mam koleżankę, obecnie w 27 tc, miała identyczna sytuacje, fald nieprawidłowy i pappa nieprawidłowy. Wszyscy lekarze ja nastraszyli, że będzie miała poważnie chore dziecko itd. Zgodziła się na badanie wód plodowych i wszystko wyszło idealnie. ;) Po to są te badania tak wieloetapowe, ponieważ te nieinwaxyjne (usg, pappa) często nie są precyzyjne.
 
reklama
Ja mialam przeplywy w poprzedniej ciazy i teraz tez .
Anastazi az nie wiem co powiedziec bo zawsze sie mowi nie wazne co byle zdrowe i mam gleboka nadzieje ze bedzie zdrowe tylko macie wysokie ryzyko.
Wchodze czasami na inne miesiace i jak tak czytam to nie widzialam w innych miesiacach tyle smutnych wiadomosci co u nas w listopadowkach.
Ja mam termin na 3 listopada ale juz wiem ze rodze cc i zwykle robi sie ja zaraz po ukonczeniu 38 tygodnia wiec pewnie ok 21 pazdziernika. Zawsze myslalam ze lepiej jest rodzic sn szybciej masz dziecko szybciej dochodzisz do siebie ale kurcze teraz chyba jednak ciesze sie ze umowie sie na dany dzien przyjde i wszystko jasne.
 
Do góry