reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ewel tam sie wszytsko musi powoli przygotowywac do porodu ale juz po 12 tyg powinno minac taki urok ierwszego trymestru poki nie ma krwawienia boli krzyzowych to wszytsko inne jeste normalne mnie to boli kregoslup ale ja mam chory wiec musze to przezyc a I tak na marginesie to kolejna mila niespodzianka po cc mam uraz kregoslupa poprzez zle zalozone znieczulenie
Wiolinka to ty krotko jestes w uk :-)
 
reklama
Claudia posłuchaj dok i sie nie martw. Będzie dobrze :) a z płcią poczekaj jeszcze trochę.
Wiolinka niestety tak. Lipiec-sierpien będą nie do wytrzymania na 100%. Na szczęście mam w domu klimatyzację.
 
Ewel tam sie wszytsko musi powoli przygotowywac do porodu ale juz po 12 tyg powinno minac taki urok ierwszego trymestru poki nie ma krwawienia boli krzyzowych to wszytsko inne jeste normalne mnie to boli kregoslup ale ja mam chory wiec musze to przezyc a I tak na marginesie to kolejna mila niespodzianka po cc mam uraz kregoslupa poprzez zle zalozone znieczulenie
Wiolinka to ty krotko jestes w uk :-)

Krótko tu jestem. Szkoda, że nie mieszkamy w tej samej miejscowości bo bym miała znajomą położną pod ręką. :-) Może bym się szybciej czegoś dowiedziała i prędzej gdzieś dostała. :-)
 
Cil mi strzelil kregoslup w pracy prze moja glupote oczywiscie ale pozniej doszli do tego ze to jednak wina zle podanego znieczulenia I jestem niepelnosprawna musilam dlugo sie rechabilitowac I 3 azy mialm komisje lekarska bo grozila mi utrata uprawnien ale wyszlo na to ze nie moge pracowac normalnie na oddziale jak kiedy I tak z doskoku robilam domowe porody teraz mam obnizone jazenie I calkowicie zrezygnowalam bo nie potrafie sie skupic bo ciaza mi mozg zjadla:-)
Co to toxo Toksoplazmoza – Wikipedia, wolna encyklopedia wszytsko czarno na bialym opisane :-)
Claudia fajnie ze wszytsko w porzadku :-) Ja np wolowine jem na pol surowa zawsze teraz juz nie bo wiadomo ciaza ale cale zycie tak jem I toxo nie mialam kotow nie trawie mam tylko psy ,dzieci ,I chlopa swego:-)
 
Tata .moja rodzina pochodzi z Piemonte tata z samych gor ale pozniej mieszkal w Cuneo siostra mieszka w Vinovo to niedaleko Torino a brat w Calolcio Corte to obok Milano
 
reklama
Hej dziewczynki :-) nie mma sily czytac wszystkiego, ostatnio nie za ciekawie przechodze ciaze.. Prawie nic jesc nie moge bo powoduje to rewolucje zoladkowe.. Kurcze jest coraz horzej mdlosci nie mam ale w glowie mi sie kreci co zjem to zle sie czuje i spie cale dnie.. :-(
 
Do góry