reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Moje 4 cm szczęścia! <3
 

Załączniki

  • 1429301848397.jpg
    1429301848397.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 48
reklama
No to mnie dziewczyny uspokoiłyście :) W ogóle, na usg była ze mną moja mama. No i oczywiście przyszła babcia się rozkleiła, jak usłyszała serduszko swojego wnuka/wnuczki. Wspaniały widok, serce mi rosło.

Sylka! uspokój się dziewczyno!!! :yes: wszystko będzie dobrze, nie możesz się zadręczać czarnymi myślami. Ja sama czasami boję się, że nie mam objawów żadnych, a na drugi dzień najchętniej oberżnęłabym sobie cycki i wyjęła żołądek ze środka. Nie martw się, prosimy wszystkie. Ja też się martwiłam strasznie, przez to plamienie i przez to, że fasolka była o wiele za mała, a teraz nadrobiła koncertowo. Zobacz, ile osób tutaj WIE, że masz zdrowe dzidziusie w brzuszku i rozpakujesz nam się w listopadzie koncertowo. Wtedy będziesz nam narzekać na dwie malutkie beksy, które nie dają Ci spać :) Głowa do góry mamuśka! Myśl pozytywnie :)
 
Dobra dobra koniec juz paranoi obiecuje :* Kasieczna ja na najbliższe usg biore męża pierwszy raz w życiu zobaczy ciekawa jestem jego reakcji. A w ogóle z tego usg wychodzi ci identyczny tydzień ciąży jak z mojego ;)
 
Sylka i tak trzymaj, musisz myśleć pozytywnie i cieszyć się z uroków ciąży ;)
Zamartwianie się na zapas w niczym nie pomaga, a wręcz przeciwnie.
Miłego dnia dziewczyny.
 
Jak tam samopoczucie w sobotni ranek? U nas pogoda piekna sie zapowiada sloneczko swieci, niebo blekitne az chce sie wstac z lozka i fajnie spedzic dzien :)
dzien dobry!

u nas wieje ze glowy urywa, a zaraz musze wyjsc z domu z moimi potworkami ;-)
kawe wypilam i powoooli sie budze....
w planie moze szydelkowe buciki dla fasolina? bo kocyk i misio juz sie robią ;-)
 
Hej:-) ja dzis zanim wstalam zjadlam w lozku sucharka i narazie jest spokoj;-))z mdlosciami ciekawe na ile....
Ja dzis mam.wizyteu endokrynologa z wynikiem.tsh ide bo.mi spadlo ladnie na tabletkach moze przepisze mi bo akurat sie koncza.
 
reklama
Lotka szydelkujesz? Ale fajnie ludzie nieraz takie cuda robia na szydelku super sprawa.Ja nie potrafie za to moja mama daje czadu heh sweterki czapeczki ach wszystko zamowienie juz zlozylam biala czapeczke i bialy sweterek ale to chyba na drutach nie wiem nie znam sie ;) ewel bo ten sposob z jedzeniem czegos w lozku jest dobry wiec moze caly dzien bedzie bez mdlosci zycze Ci tego :D A ja juz zaliczylam poranny dwu godzinny spacer z psami i corka cieplutko jest mozna chodzic. Zaraz biore sie za obiad dzis nalesniki smazone bez tluszczu by chodz troche zdrowiej i bez zbednych kalorii ;D
 
Do góry