reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
oletka trzymam kciuki żeby wszystko było ok :-)

ja dziś zjadłam na śniadanie 2 jaka na miękko i chyba to nie był tak super pomysł jak mi się na początku wydawało.

ja wczoraj poszłam do krawcowej ze spodniami. kupiłam ściągacz w sklepie z materiałami i gumkę i zrobiłam sobie spodnie ciążowe. wydałam 20 zł. i mam teraz super fajne spodnie :-)

ja sie wczoraj bardzo paskudnie czułam. to był chyba najgorszy mój dzień jak do tej pory. nawet jak byłam chora to tak źle mi nie było.

u nas zimno to znaczy nie jest ciepło :-(
 
Czesc Dziewczyny.
ledwo zyje :( Dopadla mnie wczoraj migrena i nie puszcze - weekend mam z glowy bo u mnie napady migrenowe trwaja 3 dni. Swoich tabletek na migrene oczywiscie nie moge wziac z wiadomych powodow. Chcialabym juz aby bylo jutro...

oletka, wracaj szybko do zdrowia!

Trzymajcie sie weekendowo dziewczyny.
 
witam
żeby nie myśleć - posprzątałam, zrobiłam rosół, farsz na pierogi ruskie, zafarbowałam brwi, potem jeszcze skocze na zakupy. próbuję zinterpretować te swoje wyniki na toxo ale czytam czytam i nie kumam :-( zrozumiałam tylko, że mam to świństwo. teraz jeszcze bardziej pragnę tej fasolki i jeszcze bardziej kocham :zawstydzona/y:
 
Gosikkk to nie jest tragedia kochana moja siostra tez miala i teraz ma zdrowa coreczke;-) na pewno lekarz cos da nie wiem czy nawet nie skieruje do poradni chorob zakaznych ale na prawdę dostaniesz jakis lek i tyle:)
 
Jaga spokojnie nie szalej ja mialam 4, 75 a w ciazy do 2,50 jest norma.
U mnie sa rodzice wiec ja mam free time. Oli dzisiaj w ogole nie spal bo oczywiscie dziadek przyjechal,mama nawiozla jedzenia i pewnie znow cos na plusie zalapie.
 
reklama
Do góry