reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Rany ja z tego szoku zapomniałam o badaniach a teraz patrze ze sie plącze w karcie ciąży skierowanie. Haha niezle ale pojde chyba A tydzień jak bede miala wolne a to 3 dni przed wizytą to jej zdarzą wysłać. Teraz musze zacząć lepiej jesc bo dieta frytkowa nie wyjdzie mi na dobre:/.
 
reklama
Ja zjadlam frytki wlasnie w sb.... I uznalam ze nigdy więcej w ciazy ich nie zjem tak samo jak pizzy... Ja po tym nie daje rady tzn moj zoladek wiec np dzis mam zachcianke na soczyste gruszki z bita smietana he albo i bez
 
Od słodyczy mnie odtraca od salatek jogurtow. Nic co zdrowe. Bułka z maslem jest ok. Fryty pizza tez ale zdrowy kotlet z indyka i brokuly fuj. Jedynie jablka jak nie za slodkie to są spoko. A wymitujecie bo mną zarzuca ciągle najgorzej rano i wieczorem albo w dzien po jedzeniu ale zarzuca i nic cale szczescie bo w miejcach publicznych musi byc kiepsko tak sobie rzygnąć :D
 
Ja mam tak ze mam mdlosci czuje ze bede wymiotowac i mnie zbiera ale do tej pory nawet razu finalu nie bylo;-)
Wlasnie na mocz trzeba duzo jeac kwasnego zeby go zakwasic np ogorki kiszone kapustę i wode z duza iloscia cytryny np. Wiem ze slodycze sprzyjaja bakteriom wiec lepien ich nie jesc .
 
Hej dziewczyny jak tam u was :) U mnie nie ciekawie zaczelam plamic na brazowo zaczyna mnie to martwic ale i nic nie moge poradzic bo tytaj nic mi nie pomoga:(
 
mnie też mdli ale jeszcze nie rzygałam.... teraz jem loda algidy twist pyszota, mam nadzieje ze mnie nie zemdli. na wyniki badan nie czeka sie dlugo ale na różyczkę aż 5 dni. przynajmniej u mnie.....
 
Dzisiaj caly dzien mi bylo zle zjadlam obiad i go zwymiotowalam razem ze sniadaniem polecialo mi sie chyba jedzenie nie trawi ale jaka ulga jak mi lepiej teraz
 
W sumie gosik masz racje hivy rozyczki tego chyba nie ma od razu moze sie zmobilizuje i pojde w tym tyg. Zeby na przyszły czwartek wyniki miała. Oj Gina często chce zwiac z tej polski ale tej opieki medycznej to wam tam nie zazdroszczę :/
 
reklama
Ja sie dzisiaj tak fatalnie czuje brzuch mnie bolal rano wzielam nospe poszlam spac teraz zoladek zaczyna chyba sobie musze sprawic jakis lezak I polegiwac na dworze bo sloneczko I pogoda piekna ugotowalm rosol I chyba zaraz zjem moze pomoze
 
Do góry