reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

No to faktycznie lepiej nie pracować w ciąży ale wprawę masz bedziesz mi dawac rady jak dwójkę ogarnąć:) Mam 23.04 a później pewnie genetyczne po 2 tyg. Ciesze sie ze tak późno poszlam na usg juz coraz blizej do 2 trymestru. A wy kiedy podgląd na maluchy macie?
 
reklama
Oj to masz jeszcze usg przed genetycznym ja dopiero 8 maja....wizyte mam u doktorki 22 kwietnia moze wtedy podejrze poprosze ja. Choc usg jest dla mnie b.stresujace... Tak racja ja 2 trym 14maja zaczne wiec jeszcze miesiac;-)
 
Ja mam taki plus z blizniakami ze kontrole częstsze. Jeszcze musze się dowiedzieć gdzie genetyczne bo na pewno nie na nfz. A przed usg no coz na mnie dziala przeczyszczajaco. :/
 
Dziewczyny dziś robiłam badanie moczu i niby tak to wszystko jest ok, ale wyszło mi że są liczne bakterie w moczu czyli to wskazuje chyba na jakiś stan zapalny. Teraz nie wiem co robić bo wizytę mam dopiero w następną środę. Co brałyście przy problemach z pęcherzem ?
 
ewel87 dzięki za radę, ja w sumie piję sok z żurawiny. A od suszonej żurawiny to odkąd jestem w ciąży to mnie odrzuca wiec raczej nie dam rady jej jeść. Może zacznę brać ten żurawit bo on ponoć jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.
A tak w ogóle to mama taki sam termin wizyty jak Ty, też 22 kwietnia.
 
Zurawit tak urosept ja bralam i nic mi nie bylo. To ziolowe.. Za zgode lekarza mozna mi doktorka zalecila. A sok z zurawiny to jest tez fujjj ja kupuje nie slodzony 100% ale pije he codziennie po pol szkl
 
Ja też taki sok żurawinowy kupuje tylko że zawsze nalewam go tylko trochę do szklanki i dolewam resztę wody. Może teraz zacznę pić go w większej ilości żeby coś pomógł :)
 
reklama
No najlepiej dzis nie dawaj wody i wypij cala szklanke;-) moj maz sie dorwal do niego myslal ze dobry a tu mowi a fuj he.
Ja bym tak chciala juz zaczynac 2 trymestr.....
 
Do góry