reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja od pierwszyxh dni ciazy mam 37.1 to normalna temp kobietynw ciazy.
Jakos dzisiaj slabo sie czuje brzuch czuje ze sie w srodku rozpycha wszystko i jest taki tkliwy moze tez ta pogoda, rano snieg pozniej slonce chwile temu ulewa jak sie patrzy a teraz znowy piekne sloneczko oczywiscie ulewa byla jak poszlam do sklepu .
Moje dziecko mam werwy za 3 ciagle biega gada i cos robi a ja taka padnieta jestem
 
Mama290 - Rozalka pięknie! :) zdrabniacie jakoś Jej imię, typu Rozi?? :)

Claudia31 - u mnie z pogodą to samo :/ ale w końcu zacznie się piękna wiosna! :)
 
Ostatnia edycja:
Witam! u nas pada pada i wieje. Synek juz dostaje szalu bo od wczoraj nie idzie wyjsc na spacer :-(
Wczoraj lezalam bo brzuch mnie pobolewal. Dzis juz mniej.
My mamy wstępnie wybrane imiona Antosia a dla chłopaka ( choć mi się marzy znów córeczka) Ignaś.
 
Hej wtrace sie z imionami jesli mozna :) ja mam juz Stasia i Jakuba tym razem mam nadzieje ze bedzie dziewczynka a imie Nadia lub Laila a jesli byl by juz chlopiec to nie wiem:) haha
 
hej dziewczyny.
my dalej walczymy z wirusem. już mam dosyć.
co do farbowania to można tylko trzeba unikać amoniaku w farbach. i słabszego utleniacza używać. tak na prawdę to to farbowanie to pikuś w porównaniu z chemią którą codziennie wklepujemy w siebie itp. balsamy, szampony, dezodoranty, kremy to wszystko powinno się ograniczyć do minimum w ciąży.
 
Dziewczyny czy, ktorejs z Was lekarz zlecil badania CMV IgM i CMV IgG ? Moj zlecil co prawda musialam za nie zaplacic ale juz wiem ze przechodzilam tego wirusa i mam przeciwciala a podobno przexhodzenie tego w ciazy jest grozne szczegolnie w 1 trymestrze.. Bo wlasnie on moze do poronien prowadzic.. Nie wiem ile z tego prawdy ale zastanawia mnie zy ktoras z Was robila to badanie i ma wynik CMV IgG dodatni?

przed pierwszą ciążą robiłam i miałam podobne wyniki. Jest ok
 
Ja też wieczorami marznę. TempTemperatury już nie mierze. Jak tylko poznam płeć dokupie parę rzeczy jak będą wyprzedaże. Ja mam wszyskowszystko po synu Franciszek Jan mu daliśmy. Czuję ze będzie córka Julka a jak syn to Antoni no chyba ze Maz na cos fajnego wpadnie. Jak dobrze pójdzie to poznamy płeć 05. 05. Czuje się inaczej dużo gorzej niż z synem wiec liczę na córkę.
 
reklama
Hej
Ja po wizycie. Maluch ma raczki nozki nawet paluszki bylo widac :) Serduszko bilo jak oszalale i wiercila sie ta fasola . Termin zostal taki jaki byl czyli 3.11 wiec om i usg sie zgadzaja.
Nistety mam zapalenie jakies i dostalam globulki dopochwowe.
Toxo juz robilam i wyszlo mi ujemne. Teraz kolejne badania polecialy a ja polecialam z kasy. W odpowiednim temacie pokaze Wam fasoline :D
 
Do góry