reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja odkąd zaczęliśmy leczenie, to zawsze po owulacji miałam nakaz brania progesteronu, teraz również.

Claudia31 - nie dość, że jesteśmy w tym samym tygodniu i dniu ciąży, to obie mamy jutro usg :D
ja mam późno, bo wizyta dopiero o 22.30 ;)
 
Ja o 14 i juz jak na szpilkach chce podgladac to moje dziecko jak juz bedzid serduszko i dzidiza na monitorze to stanie sie taka realna ta ciaza a nie teoretyczna :-)
 
cześć dziewczyny! chciałabym dołączyć do was, dziś byłam na usg, słychać już serduszko, według usg to 5 tyg 6 dni,o tydzień młodsza ciąża niż według internetowych obliczeń moich. Mam 30 lat, to moja 1 ciaza, w listopadzie miałam poronienie na bardzo wczesnym etapie, teraz mam nadzieje będzie wszystko ok. Jutro robie rozne badania krwi i potem będzie zakładana karta ciąży, wiec terminu porodu jeszcze nie mam obliczonego, ale moze sie zdazyc ze bede miala prezent urodzinowy (jestem z 20 listopada) :)
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj prawie nic nie jadłam, zbierało mi się na wymioty, każdy kęs choćby nawet suchego chleba rósł mi w buzi:(
Miała tak, któraś? Nie wiem już co mam zjeść :( strasznie źle znoszę ostatni dni
 
Sylka- ja jestem po poronieniu w listopadzie i mi lekarz nie dał żadnej luteiny, ani dupka, badania też powiedział że zrobimy po nast. wizycie a to będzie już 10tydz. ja też ufam swojemu lekarzowi, i wolę się nie martwić.

an-ma- jejciu co to za godzina wizyty???? masakra:szok: co oni nocną zmianę mają ????

Mama290 - a ja myślałam że ogólnie predyspozycje do bliźniąt( zwłaszcza jednojajowych) są po genach matki, u mnie właśnie chyba będzie tak, bo już były jednojajowe., pokolenie po pokoleniu.

ja nie jem non stop, ale pomaga mi ono z mdłościami :) muszę się pilnować żeby nie przytyć jak słoń :)
 
Moniqq witam i gratuluję :) ja tez jakoś dziś nie mam apetytu, w sumie mam ale nie wiem na co co zjem to jednak nie to. Wg jakas nerwowa dziś jestem. Nic mi się kupy nie trzyma.
 
tez tak dziś mam, ale to przez to ze musiałam wcześniej wstać i wypiłam kawę, już chyba nie będę pila ja do końca ciąży tak złe na żołądku się zrobiło
 
reklama
Gosik93 hej, ja to bym chciała zjeść byle co, ale ze smakiem :) spróbuje kiełbasy, która mi ostatnio smakowała, może parę kęsów mi wejdzie ;) a nerwowa też jestem, ale od samego początku ciąży, tak mój mąż mówi, a w pracy spokojna jak zawsze :) no ale w pracy muszę być grzeczna i uprzejma i czasem trzeba ugryźć się w język :)
 
Do góry