reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Renia ja owulacje mialam ok 15 wiec pozniej niz wy i mialam malo widoczna 2 kreske dlatego poszlam na bete bardzo wczesnas ciaza bo beta 44 byla w czwartek dzisiaj robilam znowy zobaczymy jutro jak rosnie a w pt do ginekologa .
 
reklama
Renia ja owulacje mialam 13 lutego a test robilam w zeszla srode i wyszly 2 kreski z tym ze bardzo slabo widoczna

Dobra jade na ta bete bo juz nie wytrzymam;)
 
Renia,
robiłam test w czwartek po południu w wyszły dwie piękne kreseczki:) wieczorem w czwartek byłam u lekarza i potwierdziła ciąże, i kazała zrobić mi bete w piątek i poniedziałek.... także zrobiłam. Robiła mi też USG ale jeszcze nic nie była witać.... ide do niiej dopiero 23 marca:) myślę że już na pewno będzie coś widać:) Także test możesz śmiało zrobić:)
 
Witam:). No to i ja mogę pomału dołączyć do Was:) wczoraj i dziś 4 pozytywne testy:) to był nasz trzeci cykl, mam 27lat:)
 
Wow piekna beta gratulacje ja moje odbiore jutro. Masz na wynikach ktory to tydzien bo podobno czesto laboratoria pisza ale na moich nie bylo
 
reklama
Wiesz co nie mam ale nie mam w pgf wynikow tylko jakis wykres bo patrzylam na internecie przez diagnostyke, pojade w srode powtorze wynik i odbiore to moze bedzie ale kurde tak teraz mysle ze z moich obliczen to jest 2 tydzien z hakiem od owulacji(13 luty) ale juz sama nie wiem bo jak na ten tydzien to bardzo duzy wynik wyszedl jak myslicie?
 
Do góry