reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

An_ma 7 strat?Współczuję, tego co przeszłaś.
Ja biorę femibion natal 1, kwas foliowy 5 mg, wit b 6, wit b12, wit d 3, clexane i acard, no i luteinkę i estrofem;-)Trochę tego jest;-)
 
reklama
Dziewczyny, jestem ciekawa, jakie leki, suplementy zażywacie w ciąży, by wspomóc dzidzie?
ja mam tego mnóstwo! moja szafka nocna wygląda jak apteczka... ale jeśli to ma pomóc, to zażywam i bardzo sobie tego pilnuje :)
Obecnie biorę tylko kwas foliowy i staram się jeść dużo warzyw i owoców póki mnie nie odrzuca i mdłości jakoś bardzo nie dokuczają ;)
W ostatniej ciąży również byłam na duphastonie, zastrzyki kaprogest, później fenoterol i isoptin. Było tego trochę także w pełni Cię rozumiem. Szczególnie męczące były nocne budziki na przyjęcie leków.

Gina29 wspólczuję. Mam nadzieje, że znajdziesz na to jakiś chociaż troszkę łagodzący sposób.
 
Ostatnia edycja:
w tej ciąży biore femibion i tyle poki co . Z synem bralam witaminy, Kwas foliowy.najpierw luteine pozniej duphaston a od 15 tyg. fenoterol i isoptin. Mam nadzieje ze w tej nic juz nie bede musiala brać
 
No, ja tez mam przypomnienia w telefonie, zeby nie zapominac ;)
no i mam luteine, duphaston, kwas foliowy 5mg, pregne plus, metypred, acard, no i zastrzyki w brzuch clexane ;)
Czy też wychodzą Wam siniaki po zastrzykach...??
 
Bo jak ciaza jest calkiem zdrowa i nie obarczona wczesniejszymi niepowodzeniami to jedyna rzecza jak trzeba brac to kwas foliowy. Moj lekarz jak poszlam do niego 2 tyg temu to pierwsze o co zapytal to czy biore kwas jak powiedzialam ze tak to stwierdzil ze na teraz to wystarczy
 
Ja biorę pregne plus, zwiększona dawkę letroxu i objawowo luteine. W poprzedniej ciąży na poczatku tylko kwas foliowy a potem luteina duphaston fenoterol i isoptin wiec tez tego trochę było.
 
Ja biore witaminy dla ciezarnych I dodatkowo magnez (wit b I kwas mam w zestawie) mam nadzieje ze nie bede zmuszona brac ani lutki ani dupka :-)
 
reklama
Do góry