reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
O to ja liczę na to, że nie przebije mocno 60 kg. Daje sobie maks 62 czyli jeszcze 8 kg.
Ja też się pilnuje i też mi poszło już w uda i boczki. Jeżeli jeszcze zdecyduję się kiedyś na dziecko to ciąża zimą by nie było widać dodatkowych kg tak jak teraz w letnich ubraniach.
 
Kurcze Maleja 60 ? Szok jaka ty chudziutka musisz byc i jeszcze sie pilnujesz? Ile masz wzrostu??? Moja dobra waga to 63-65 kg i jestem mega szczesliwa jak tyle waze :D teraz bede szczesliwa jak nie zobacze 9 z przodu.
 
Czesc Dziewczyny, malo mnie dzis bo jestesmy u tesciow. Jutro wracamy do siebie.
serdeczne gratulacje z powodu kolejnych polowkowych :)
Ja mam +6kg i jestem -3kg w stosunku do pierwszej ciazy. Moze uda mi sie max 12 kg przytyc - bo jestem w polowie wieckolejne 6 kg jest na druga polowe :) Ale czuje sie wielka i brzuszek tez duzy.
 
Kurcze Maleja 60 ? Szok jaka ty chudziutka musisz byc i jeszcze sie pilnujesz? Ile masz wzrostu??? Moja dobra waga to 63-65 kg i jestem mega szczesliwa jak tyle waze :D teraz bede szczesliwa jak nie zobacze 9 z przodu.

Przed ciążą ważyłam 50- 51 kg, ale mam 160 wzrostu więc chuda to ja nie jestem. Nigdy nie miałam idealnie płaskiego brzucha mimo wielu ćwiczeń i nogi też mam raczej solidne. Po za tym mam taką głupią figurę, nie mam wciąć w talii i dodatkowe kg bardzo źle na mnie wyglądają więc po ciąży muszę wrócić do swojej wagi
 
Ja sie właśnie zwazylam 83 kg piknie słonik czyli 10 na plusie w takim tempie 90 jak nic albo więcej heheheh ja swoją idealna wagę mam 55 przy wzroście 167 cm wtedy czuje sie najlepiej ale to stare czasy były :) najmniej ważyłam 40 a i urosłam o 3 cm :) a myślał ze na starość to człowiek maleje a nie rośnie
 
Mi to w tylek idzie niestety dosc ze mam szerokie biodra to jeszcze te kilogramy i poszezaja do tego duzy biust :/ talie mam no teraz troche zanika ale zazwyczaj mam w tali mniej o 30 cm niz w biodrach . Teraz juz robie sie gruba.
 
Ostatnia edycja:
Ja po poprzedniej ciazy odchudzalam sie z dziewczynami z forum wizaz fajna sprawa przez 10 mc udalo mi sie zzucil okolo 20 kg i wazylam 75 kg przy moim wzroscie 174 cm bylo ok po tej ciazy mam zamiar wrocic do moich 75 szybciutko no ale zobaczymy. ... kurcze zaczynam odczywac brzuszek nawet wydepilowac bylo mi sie ciezko a tu jeszcze 20 tyg a potem to bie wiem co bedzie hahaha zarosne jak zwierz :-)
 
Ja za chwile donije 70 kilo a mam 160 normalnie waze 52-55 kilo ale przed ciaza przytylam przez te lezenie i szpitale wiec dobieje w ciazy pewnie z 80-85 i pozniej bedzie trzeba stracic 30 kilo ale no nic po pierwszwj mi sie udalo to i teraz i bedziemy sie odchudaly razem :-)
 
reklama
Do góry