reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Claudia super ze wszytsko dobrze e tam sisuiak nie wyrosnie :)
Ewel ja miałam kiedyś panią co przyszła do porodu w wodzie w kostiumie mowię jej kochanieńka zdejmi majteczki bo inaczej to jak ja tam zajrzę a ona ze nie m takiej opcji cztery położne ja musiały namawiać a na koniec jak juz zdjęła to miała ładna fryzurkę na dole w kwiatek pofarbowany na różowo z kryształkami :) jak weszła do wody to wszytsko sie zmyło a kryształki odpadły :) I nici z rodzenia w wodzie bo wszytsko sie na różowo zafarbowali i baliśmy sie ze może zaszkodzić dziecku :) a tak z innej becKi to często si zdąża ze tatuś tez wskakuje do wanny wiadomo zeby pomoc tylko nie wiem czemu pare raY mi sie trafiło ze tatuś był goły :)
Katarzyna mi sie Kuba podoba bo znam samych porządnych jakubow to może dlatego :)
 
Claudia gratulacje :-)

Mama ja przepuchliny nie mialam ale moja mama ma i idzie za 3 tyg na zabieg ... bo tez ja rwie i boli szczegolnie jak sobie zje..m
 
Dziewczyny jak czujecie ruchy?ja w ndz czułam. Pół dnia w wczoraj i dziś malutko może 3 na cały dzien

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Witam Was ciężaroweczi :)
Podczytuje Was od jakiegos czasu i dzisiaj postanowiłam, że rowniez coś napiszę.:-)

Mam 33 lata, 5 -letniego synka Patryka , a teraz jestem w 19 tyg 5 dniu ciązy :) termin na 12 listopada
Badania genetyczne i test pappa wyszedl ok. Z niecierpliwoscią czekam na kolejne usg plenatarne 30 czerwca.

Niestety nie znam jeszcze plci dziecka tzn lekarz narobil mi troszke nadziei na dziewczynke , ale mowil, zeby jeszcze poczekac do kolejnego usg , no i czekamy z utesknieniem .
Marze o coreczce, czasami, az za bardzo o tym mysle, popadam w mala paranoje :zawstydzona/y:Wiadomo, najważniejsze aby dziecko było zdrowe, ale marzenia sa niestety silniejsze, ale mimo tego wiem, ze drugiego syna będe kochala rownie mocno jak ewentualna dziewczynke :):-)

Jeżeli chodzi o imiona

chlopak to bedzie kamil lub mateusz

natomiast jezeli chodzi o dzuiewczynke nie potrafimy sie dogadac

mi sie podoba oliwia a mezowi alicja lub amelia .
 
Hej ddmala :)
Ciekawe czy łatwo rozpoznać jak się ma małe bliźniaki które to które he SYLKA jak myslisz

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
ewel ja czuję głównie rano i wieczorem, w ciągu dnia różnie w zależności od mojej aktywności, zdecydowanie najwięcej rano, z jednej strony mam łożysko na przedniej ścianie, więc jest trudniej, ale jestem tak szczupła, że naprawdę nie mam problemów, zwłaszcza, że córcia próbuje się rozciągać i "kopać" mnie ;-)
Wczoraj byłam super aktywna, umyłam okna, przemeblowałam pokój dzieci a dziś mam problem nawet z ugotowaniem obiadu przez ciągłe zawroty głowy i straszne osłabienie :baffled:
 
Do góry