reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ewel oczywiście masz rację, dziecko jest jeszcze stosunkowo małe i szczuplutkie, ja czuję ruchy (choć pewnie nie wszystkie, zależy od ułożenia dziecka), bo moja córcia ma wyjątkowo mało miejsca w macicy i niewielkie pole manewru, więc stara się "rozpychać"; nie wiem czy powinnam się smucić, moja pani dr powiedziała, że nie ma żadnej ciężarnej z tak małym brzuszkiem jak ja (na tym etapie oczywiście)
 
reklama
Ja wstawiłam jajka do zurku rozładowalam zmywarkę i tez leżę sobie ale nie wiem co do listopada robić mam he w sierpniu jakoś pod. Koniec zacznę prania prasowanie oj byle do listopada he

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ewel, Kasia zapraszam do mnie, muszę umyć regał w pokoju dziennym a potem wszystkie szafki w kuchni, pomożecie mi ;-)
Ewel mamy ten sam obiad, tylko, że ja już zjadłam ten żurek :-D
 
Ja jeszcze na początku miesiąca mam co robić a pod koniec to już mordęga... Ale liczę na to że jak M pójdzie na urlop za miesiąc i zacznie się coś dziać w domu to szybciej zacznie lecieć czas chociaż też już bym chciała chociaż październik...
 
A wiecie co najlepsze jest to ze mi się nudzi ale mam. Lenia nic mi się nie chce robic pewnie w 3 trymestrze przyjdzie syndrom wicia gniazdka he.
Aleali jak bym z Kasią wkroczyła to by wszystko było umyte:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Wiem dziewczyny, ale byśmy poplotkowały przy okazji, szkoda, że do Wawy mam aż 120 km :-D Co do wicia gniazda to masz rację, kobieta ma większy brzuch, ale siły wyjątkowo więcej potem i szykuje wszystko na tip top, ja więcej robię teraz, żeby skrócić czas oczekiwania na męża, następnym razem przyleci dopiero w listopadzie :-(
Wiecie co nareszcie ciągną mnie więzadła, cieszy mnie to, bo oznacza, że macica się rozciąga ;-)
 
Ja coś czuję że jak ja się teraz tak rozleniwię to później będzie tragedia no ale nie okłamujmy się w mieszkaniu za bardzo nie ma co robić szczególnie jak się jeszcze nie ma dzieci to nawet nie ma kto nabrudzić... Wczoraj np. rozmawiałam z żoną kuzyna ma termin na październik to mówi że nawet nie wie kiedy jej połowa ciąży zleciała no ale ona ma 2 letnią córę więc ma co robić...:)

Aleali jak by nie ta odległość to ja na pewno a tak to mogę Cię tylko wesprzeć duchowo:D
 
reklama
No wiec właśnie... Ja staram się jeździć do siostry i jej mała bawić ma 6msc ale wczoraj byłam i ja ciut nosiłam to kręgosłup mnie zaczął boleć i brzuch wiec uznałam ze nie mogę tak codziennie. .
Ani do kogo buzi otworzyć ani nic no ciężko...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry