reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Kurcze wczoraj mnie nie bylo a tu juz 49 wiadomosci ...
Dziewczyny gratuluje pozytywnych winikow na badaniach ....
Ja ide dzis po odbior wynikow z moczu i mam polozna to sobie poslucham serduszka dziecka juz sie nie moge doczekac. ...

Co do kleszczy to ja sie panicznie boje i staram sie unikac miejsc gdzie one moga byc ...
 
reklama
hej
dawno mnie nie było tutaj, ale tak to jest jak kobieta pracuje to ma czas na wszystko, ja od kiedy jestem na l4 nie mogę się zorganizować.
wczoraj miałam wizytę, wszystko ok, pierwszy raz od kiedy usłyszałam bicie serduszka poryczałam się przy doktorku :-) cudowny dźwięk ............ niestety nie udało się podejrzeć co ma między nogami, tzn. lekarz przez chwilę się zawachał że chłopak, ale powiedział że na następnej wizycie 6 lipca potwierdzimy. Ale ja tak czuje że będzie synek. 3 synek :-) Od początku ciąży utyłam 1 kg, dziwię się, bo czuję się wielka i ociężała. Oczywieście nadal muszę brać antybiotyk na toksoplazmozę. Czuję się po nim średnio no ale cóż .......
 
Ewel, gosikkk witam w klubie, wagowo prawie nic a czuję się ociężała a rano nadal mam problemy z oddychaniem, ja zawsze powtarzam, że ciąża nie jest chorobą, ale jednocześnie ogromnym obciążeniem dla organizmu.
Co do boleriozy ja na pewno natychmiast poszłabym do lekarza lub podjechała do szpitala, tu chodzi o zdrowie i życie nie tylko matki ale i dziecka
Finkemma moje dzieciątko też niezbyt aktywne, czasami czuję ruchy i delikatne kopniaczki przez większość dnia, czasami prawie w ogóle, ale u mnie dziecko mniej się rusza niestety kiedy moje bóle są bardzo silne :-(
 
Hej ja wczoraj mialam ciezki dzien glowa bolala i odsypialam mazury. Dzis tez jeszcze czuje bol glowy ale nie taki jak wczoraj :/. Co do kleszczy nigdy nie mialam ale na bank bym poleciała do szpitala. Bolerioza to straszna choroba. Co do ruchów to ja nie wiem czy czuje czy bardzo chce czuć. Bo czesto czuje takie pukanie jakby ale tylko po lewej stronie ze 2cm nad majtkami. Raz mocno czułam jak lezalam na brzuchu. Z tego co mi sie wydaje to dzieciaki są jeden za drugim ale jak za tydzień będę u dr to zapytam gdzie ich szukać :)
 
No tw ruchy poaczatkowe to nie sa takoe regularne nawet co.kilka dni...ja czulam w piatek tak mocno a potem dopiero wczoraj czytalam w ksiazce ze norma;-)
 
Dzien dobry kobitki w ten deszczowy i ochydny u mnie dzien :)
Co do ruchow ja tez w ciagu dnia sporadycznie czuje ale przewaznie rano i wieczorem jak sie poloze to czuje wyraznie :) ciezka nocka za mna zasnelam o 1 i o 6 juz sie obudzilam stressior przed wizyta :)
 
Zazdroszcze ja mam 6 kilo na plusie masakra no ale odchudzax sie bede po ciazy.
Jesli chodzi o ruchy to moje dziecko zupelnie inne niz poprzednie , mlodego jak poczulam w 17 tyg to przewracal sie jak szalony a to dziecko czasami czuje takie rozpychanie nie kopniaki ale sporadycznie . spokojna jestem bo dzidzia jest na podsluchu wiec wiem ze tam jest :-)
 
Anushka ja wczoraj tak mialam ale nie ma co sie stresowac na zapas, trzymamy kciuki ;) ja czasem czuje takie delikatne dotkniecia bulbonki itd ale to chyba macica sie rozciaga albo cos innego bo mała w innym miejscu buszuje. Czekam na wyraznego kopniaka ;)
 
reklama
Ja tez czasami czuje take musniecie ale u mnie to dopiero 14 tyg i 4 dzien ja to mam najpozniejszy termin z was wszykich ....

Czekam u go na konsultacje po wynikach badan mam nadzieje ze juz wszystko bedzie ok
 
Do góry