reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Wolinka dwa lata temu moja siostra miała też trzy ponieważ na drugim ostatnim w uk dziecko się nie chciało obrócić i miała jeszcze jedno dwa tyg Pozniej i wtedy powiedzieli jej płeć i potwierdzili że Wszystko jest wporzadku :)
 
reklama
Kasia ale fajnie ze juz znasz plec gratuluje syneczka no i Kasz coreczki super! Ja mam wizyte 17 i tez mam nadzieje ze juz sie dowiem :)
Ktoras tam projekt domu wstawila moim zdaniem bardzo fajny choc ja lubie dachy ale tez domy parterowe. My mamy projekt wybrany od 3 lat. Dzialka tez jest ziemie nawiezlismy do wyrownania tereny i wszystko pod uzbrojenie mamy. I reszta stoi bo to w pl a jak narazie nie zapowiada sie bysmy wracali. Ale budowe bedziemy z czasem konczyc tylko bez kredytu wiec potrzeba czasu. Moim marzeniem jest dom i jednym z celi w zyciu. Na pierwszym miejscu sa dzieci to moj proritet chce by dobrze sie uczyly skonczyly dobre studia i moje zdanie polega na tym by mobilizowac :)
 
Ostatnia edycja:
DIEWCZYNY szybkie pytanie....w zoraj wyjelam sobie kleszcza (w całości wyszedł ) a dzisiaj mam w tym miejscu zaczerwienione.....martwić się? ??
 
Anastazi jak ci sie będzie powiększać ten rumień to trzeba sie martwić ale w ciąży to nie mam pojęcia jak to jest sama nigdy nie miałam kleszcza jedynie moje psy :)
Finkemma dla mnie tez priorytetem są dzieci wszystko co robię w swoim życie jest dla nich odkładam im na studia ale jak nie bedą chcieć sie uczyć dalej trudno dostaną pieniądze na start tez ich mobilizuje jedno uczy sie wyśmienicie a drugie idzie bokiem taki urok nastolatków
 
Kasz gratuluję córeczki.

Katarzyna gratuluję chłopaczka. Czy ja dobrze pamiętam, że masz już synka?

Ja też dostałam ostatnio tabletki z żelazem i lekarz kazał mi brać je na czczo na godzinę przed jedzeniem. W towarzystwie jedzenia podobno słabo się wchłaniają.
Położna zaleciła mi jedzenie truskawek bo podobno mają sporo żelaza, chociaż oczywiście nie wchłania sie tak jak to z mięsa.
 
A do jakiegoś czasu trzeba czekać i obserwować czy to rumień? Czy samo to ze zrobiło mi się czerwone to powinnam pójść do lekarza??
 
reklama
Do góry