reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

angoba super wieści :) dostałaś pewnie teraz powera, ja tak mam jak czekam na wizyte i juz sie zastanawiam czy wszystko dobrze i jak zobacze mojego bąbla fikającego w brzuchu to ja wychodzę z USG to mam takiego powera ze mogłabym góry ze szczęścia przenosić :)

A tak w ogóle to ja sie tak martwiłam ze juz ladnych pare dni nic nie czuje pukniec ale wczoraj mowie mojemu ze nic mnie nie kopie a on przez brzuch gada do babla pukaj tu mamie :D i po jakis paru minutach czuje puk ( maz caly czas trzymal glowe na brzuchu ) pozniej chwila przerwy i znow puk ale sie uspokoiłam bo zaczynałam miec głupie mysli ehhh chociaz zastanawiam sie dlaczego bąbel mamy nie słucha a tatus slowko powiedzial i juz puka oj musze popracowac nad swoja stanowczoscia !! bo widze ze jeszcze sie nie urodzilo a taty slucha a mame ma za miekka fajke
tongue.png
tongue.png
tongue.png
 
reklama
angoba, gratuluje!

ja od paru dni siedze i tlyko podczytuje... zatoki mam zajete i ledwo zyje. głowa mi peka, nic mi sie nie chce. byłam u lekarki, to mi dała skierowanie do okulisty, zeby najpierw sprawdzic czy to nie od oczu.... leków zero... wiec ratuje sie apapem. a to jej skierowanie to moge sobie... w kosz wrzucic. najbliszszy termin prywatny do okulisty - na koniec lipca. nie wiem co gorsze, podac antybiotyk, czy miec tyle czasu chore zatoki - ciekawe jaki to ma wplyw na dziecko... ehhh sobie pomarudzilam. czekam na termin u innego internisty, moze co pomoze.....

miłego dnia!
 
Angoba super wieści!
Cieszę się, że odpada Ci decydowanie o robieniu amino.
Dobrze, że wynik tak szybko i przed długim weekendem :)

Lotka ja bym się zdecydowała na antybiotyk. Przewlekłe stany zapalne nie są dobre ani dla Ciebie ani dla dziecka, a niedoleczone zatoki będą cały czas ci dokuczać. Apap można brać, ale lepiej moim zdaniem wyleczyć zatoki antybiotykiem i potem już nic nie brać :)
 
Angoba super wieści!
Cieszę się, że odpada Ci decydowanie o robieniu amino.
Dobrze, że wynik tak szybko i przed długim weekendem :)

Lotka ja bym się zdecydowała na antybiotyk. Przewlekłe stany zapalne nie są dobre ani dla Ciebie ani dla dziecka, a niedoleczone zatoki będą cały czas ci dokuczać. Apap można brać, ale lepiej moim zdaniem wyleczyć zatoki antybiotykiem i potem już nic nie brać :)
ja bym go chetnie wziela jak bym miała recepte..... musze isc do tego drugiego lekarza, bo tamta mi powiedziala ze skoro jestesm w ciazy to nic mi nie zapisze. ehhhh
 
ja bym go chetnie wziela jak bym miała recepte..... musze isc do tego drugiego lekarza, bo tamta mi powiedziala ze skoro jestesm w ciazy to nic mi nie zapisze. ehhhh

Hehe no tak...ja miałam zapalenie zatok w 7 tc. Męczyłam się dwa tygodnie, a internista powiedział mi, że jestem zdrowa :) Wolał mnie zbyć niż zapisać antybiotyk, a zanim mu powiedziałam o ciąży to już zdążył zapytać czy nie jestem uczulona na penicylinę :)
Boją się lekarze.
Może ginekolog ci przepisze? Kiedy masz wizytę?
Mi ginekolog powiedział, że powinnam była dostać i, że on by mi zapisał skoro internista nie chciał, ale było już po fakcie.
 
Hehe no tak...ja miałam zapalenie zatok w 7 tc. Męczyłam się dwa tygodnie, a internista powiedział mi, że jestem zdrowa :) Wolał mnie zbyć niż zapisać antybiotyk, a zanim mu powiedziałam o ciąży to już zdążył zapytać czy nie jestem uczulona na penicylinę :)
Boją się lekarze.
Może ginekolog ci przepisze? Kiedy masz wizytę?
Mi ginekolog powiedział, że powinnam była dostać i, że on by mi zapisał skoro internista nie chciał, ale było już po fakcie.
ooo na to nie wpadłam, gina mam za tydzien, najwyzej ją poprosze :)
 
Angoba ja ostatnio słyszę tylko o dobrych wynikach Nifty u ciebie nie mogło byc inaczej kamień z serca i teraz ju tylko zostało planowanie i kupowanie na różowo :)
Patrizia ja jak chodziłam na ktg ze swoim to zawsze znajdywal dzieci i sie w miarę nie ruszały ale jak go nie było to 6 położnych nie dawało rady namierzyć dzieci śmiałam sie zawsze dwoje małych dzieci a co by było jakby było ich pięcioro np któregoś dnia dlam mu dopler i mowię szukaj heheheh coś mu tam wychodziło ale za bardzo sie spiął
 
reklama
Do góry