reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja jestem na wychowawczym i teraz po wizycie serduszkowej idę na l4 potem macierzyński i znów wychowawczy :) planuje trójkę dzieci wiec trochę czasu mi tak przeleci.

Agnik,

Gratuluję :)

Mnie mocno mdłości męczą i zaparcia :(
Masakra.

Lecę spać. Dobranoc ;)



Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
reklama
Witam z rana :-)
Ja chciałabym być na zwolnieniu bo boję się o ciążę ze względu na moją pracę, mam nadzieję że 10 lekarz wypisze mi L-4 jak nie to będę szukała innego lekarza. W poprzedniej ciąży pracowałam długo do 6-7 miesiąca ale to była spokojna praca za biureczkiem.

Miłej niedzieli :-)
 
Ja jestem na l4 od 4 miesiecy bo mialam problwm z sercem wiec teraz musze isc do zusu po ten papierek na to swiadczenienjak jestes ponad pol roku na l4 bo to juz trzeba skladac wiec we wtorekmpoprosze lekarza zebynmi tonwypisalm
 
Claudia nie trzeba tak kombinowac bo jak zmieniasz chorobe to l4. Leci ci od piczatku. I tu mowie o zmianie kodu czyli teraz np masz kod A bo to zwykla choroba typu od krdiologa i masz 182dni a teraz przejdziesz na kod B i masz 280dni
 
Wiem bo ja w poprzednia ciaze tak mialam ze chorowalam przed zajsciem i liczylo mi sie od poczatku tylko musisz miec dzien przerwy (chyba) ale nie koniecznie wracac do pracy tylko choroba na A konczy ci sie w piatek -weekend bez l4 a w poniedzialek przynosisz l4 na B
 
Oletka a kiedy rodzilas bo ja wlasnie z przyjaciolka wczoraj rozmawialam ona rodzila 5 miesiecy temu i mowi ze cos zmienili i ona wlasnie musiala to zalatwiac bo podobno teraz l4 sie sumuje a wczesniej byla na l4 4 miesiace bo miala ciesn nadgarstka
 
Cześć dziewczyny ;) patrzyłam za listopadówkami już od kilku dni ale nie było tematu na głównej jeszcze to dopiero teraz na was wpadłam :) Może i ja do was dołączę ale jeszcze muszę czekać cierpliwie bo to byłaby jeszcze bardzo młoda ciąża za kilka dni zrobię teścik.
Ps. Oletka może ten listopad coś ma w sobie bo i ja z siostrą jesteśmy obie z 05.11 tylko ona rok wcześniej a ja rok później :D
 
Renia,

To trzymamy kciuki by się udało i test był pozytywny ;)

uploadfromtaptalk1425220092509.png

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1425220092509.png
    uploadfromtaptalk1425220092509.png
    5 KB · Wyświetleń: 180
reklama
Do góry