reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
wgoracejwodziekapana no ja sie czuje jak wariatka....bo wszystkie tylko ze albo spia duzo albo spac nie moga, albo maja zachcianki, albo je mdli albo wymiotuja albo maja plamienia, klucia i inne takie... wizyte pierwsza mam w srode i mam nadzieje ze dostane od razu skierowanie na usg bo jestem na usg tez zapisana na srode wieczor tylko jak mi lekarz nie da skierowania to bede musiala za nie zaplacic...a wtedy to chyba nie zrobie usg tylko poczekam do konca 1 trymestru. W ogole czuje sie jak glupek, bo wiekszosc dziewczyn zna sie troche na temacie ciazy a ja jestem zielona, cos tam wyliczylam w necie ale jak patrze co inne pisza i jak wyliczaja to ja nie wiem czy dobrze licze:p Chetnie bym tutaj pogadala z dziewczynami ale nie chce sie wcinac w dyskuje o czyms o czym nie mam pojecia, moge sie pochwalic tylko ze dzis na obiad zrobilam pieczone udka z kurczaka z pieczonymi warzywami i myslalam ze warzywa wyjda mi lepsze no najgorzej jest naprawde:)))
 
I robiłam drugi raz posiew, i tym razem wyszedł ujemny;-)Jupi;-)W środek do lekarza i w czwartek na USG.
Wczooraj w H&M kupiłam sobie spodnie ciążowe, bo mam strasznie wydęty brzuch, dziś założyłam ulga nieziemska;-)Kosztują 79,90 i są mega fajne, czarne, proste z pasem na brzuszek, polecam!!!
 
Dzień dobry ;)
Ja to mam tak, że jest mi zimno, a za 5 minut pocę się bo gorąco. Ale zazwyczaj zimno mi i mam zimne dłonie i stopy.
u mnie brzuch widać, przynajmniej mi się tak wydaje. Jeansy mnie cisną, w pracy odpinam guziczek, bo w domu tylko w dresach śmigam. A cycki to mam mega, zawsze miałam duże ale teraz to już przesada :-( dzwony Zygmunta.
hurrraaaaa, dziś przespałam noc, pierwszy raz od nie pamiętam kiedy :-)
Macie przeczucie co do płci? Wiem, że jeszcze duuużo czasu ale ja ciągle czuję, że będzie 3 synek.
 
Mnie też zdarzają się zachcianki. Mam niechęć do słodkości, a przed ciążą byłam strasznym łasuchem. Dla mnie dzień bez słodkości był dniem straconym. Teraz mam wielkie zapotrzebowanie na owoce: winogrona, pomarańcze, mandarynki, chodzą za mną czereśnie (ale na nie jeszcze trochę musze sobie poczekać). Ale mam też tak, że czuje głód, a kompletnie na nic nie mam ochoty i na samą myśl o jedzeniu mnie mdli. Musze jeść dość regularnie i często bo w innym wypadku wymiotuje.
 
Ja po brzuchu wnioskuję, że będzie córcia. Jest taki okrągły, a nie w szpic, jak na chłopca.
Poza tym odrzuca mnie od mięcha.
Ewel, są rozmiary, S,M.L;-)Idź koniecznie, bo warto;-)
 
Gosikk to mnie uspokoilas bo już się bałam ze ze mną cos nie tak... Ale wczoraj pod kołdra tak mi zimnooo brrrr a potem upał nagle he. Też macie niskie ciśnienie? U mnie to ciągle prawie 95/70 np Ale podobno w 1 trymestrze jest niskie dlatego też jesteśmy senne...
Mi też sie robi ciasno szczególnie jak siedzę w spodniach tak 1 cm by się liczniejsze przydały he
 
reklama
Do góry