reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Moj Antos ma geste, dlygie wloski :-) wyglada jak dziewczynka.A dzis pojawila mu sie wysypka na calym ciele. Zadnej goraczki ani innych objawow nie ma. Takze mysle ze to cos z jedzenie. Wczoraj dostal jablko papoerowke do chrupania a dzis brzoskwinie moze od tego. Po ilu dniach ozd zjedzenia alergenu moze pojawic sie wysypka jak myslicie?
Moj tez ma wysypke ale tylko na jednym policzku. Zastanawiam sie czy to nie na bialko. Ale gdzie indziej nie ma.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
myślałam, że tylko mój drze się w aucie ale widzę, że to cała plaga
próbowaliśmy przodem, tyłem, z klimą, bez klimy, nowych zabawek ale i tak się drze. Jeszcze tyko z przodu go nie wiozłam.
mam nadzieję, że w nowym fotelik się to zmieni

okresu na szczęście jeszcze nie mam i mam nadzieję, że długo tak będzie

co do kleszczy to zastanawiałam się nad tym tickless ale jak przeczytałam, że tam się nie wymienia baterii to mi się za bardzo kojarzy z takimi breloczkami reklamowymi z bolsa co miały odstraszać komary a nie działały więc trochę mi szkoda stówę za to zapłacić
na razie używam olejku z drzewa herbacianego i mam nadzieję, że będzie działał
 
Ja tylko raz mialam ekstremalna sytuacje, ze mlody tak plakal ze malo sie nie zapowietrzyl, musialam szybko go wyjac z fotelika ale akurat stalismy przed zamknietym przejazdem ale do domu dojechal wtulony. Ale balam sie bo to blisko a jednak nigdy nie wiadomo...
My na razie planujemy tylko weekendowy wyjazd. Juz sie zastanawiam jak sie zapakujemy bo niby krotko a tyle rzeczy trzeba zabrac :/ i ile jeszcze kupic trzeba.

Wlosow ma tyle co nic ale jakos mnie to nie martwi.
Ostatnio segregowalam ciuszki po mlodym dla szwagierki i az sie lezka w oku zakrecila, ze juz taki duzy chlopak z niego :) Szczegolnie jak mialam w reku te malutkie z samego poczatku...
Dzis u rodzicow zapakowalam go do spacerowki. Chyba sie do niej przesiadziemy lada dzien w pozycji na plasko bo w gondoli tak sie wierci, ze boje sie ze zlapie sie boku i podciagnie...
 
Pierwsza zupka jaka moje dziecko dostało po zwykłej marchewcę z ziemniaki em gdy miało 4 miesiące był Krupnik na kaszy jeczmiennej... wczoraj gotowała moja mama z dużą ilością pietruszki zielonej zjadła 250 ml takiego bardzo gęstego...
 
Hej. Mała nie dała pospać. Już się bawimy. Chłopaki śpią. Starszy w sobotę wyjeżdża musze zacząć pakować chyba .... Blendujecie obiadki?
Wiecie co. Starszy syn ma dziewczynę. Tę samą co rok temu. Ciągle są razem. On ma 11 lat. Ona 12. Masakra nie sądziłam ze tak szybko się zakocha.
 
reklama
Do góry