reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Reni a jakie robisz proporcje kaszy i wody?

My mamy maxi cosi cabrio fix i mam wrazenie ze nie poci sie w nim, ale on ogolnie jest cieplolubny.
 
reklama
A jak Wasze dzieciaczki znosza te upaly?

Moj maly slabo je, duzo pije i wiecej spi w dzien i budzi sie nieco wczesniej, zje pogada albo i nie i dalej spi.
U nas duchota, bo popołudniu pada, 2 dni nie byliśmy na spacerze :(
Narazie bez żadnych problemów, ale zobaczymy jak lato zawita na dobre
 
Ja gotuję kaszę mannę na wodzie, wychodzi dosyć gęsta więc rozrabiam z mm lub z jakimś owocem

Moja dzisiaj poszła spać o 18:30. Prawie cały dzień spędziłyśmy na świeżym powietrzu. Jak wróciłam do domu to ją przebrałam, bo się spociła w foteliku, położyłam do łóżeczka i wyszłam przygotować jedzenie. A jak wróciłam mała już spała. Na jedzenie obudziła się dopiero przed chwilą. Musiała być totalnie padnięta.

Wkurza mnie fotelik. Teraz jak są upały to młoda się strasznie w nim poci. Dzisiaj jechałyśmy max 10min a jak ją wyjęłam to ubranko można by wykręcać, takie było mokre. My mamy maxi cosi city. W Waszych fotelikach dzieci też się tak pocą?
Dzieci pocą się w fotelikach, bo to chyba sam poliester, a jeszcze jak macie z tego materiału który niby,jest niepalny to już w ogole. Na necie są wkładki jakieś chyba bawełniane żeby zapobiegać pocenie ale opinie nie widziałam czy działa. Tez mam Citi i mała strasznie się w nim poci.
 
Reni a jakie robisz proporcje kaszy i wody?

Ja to robię na oko :) daję łyżeczkę manny i mniej więcej 4 łyżki wody. Gotuję to tak długo aż będzie gęste. Jak jest za dużo wody to zawsze można ją odparować

Reni i tą manne dajesz jako deser czy zamiast mleka?

Manne dodaję do owoców. Czasami dodam też troszkę kleiku ryżowego i mm. Wychodzi porcja około 70 ml Jak mała to zje to popija jeszcze mlekiem. U nas traktujemy to jako drugie śniadanie
 
Stokrotka Moja to ma i plecy całe mokre, nie tylko główkę.

Z takim maluchem jazda autem w upały to makabra. Klimy nie, okna za dużo też nie, szyberdach dach odpada, a ze mnie się leje :p. To co dopiero taki dzidziuś w zabudowanym foteliku
 
Nana a dlaczego klimy nie? Ja w samochodzie męża klimę włączam jak jadę z małą.
Gorzej w moim aucie bo klimy nie mam i czujemy się jak w szklarni. Czasami jak wiozę małą z przodu to otwieram tylne okno, wtedy na nią nie wieje
 
Ja nie wyobrazam sobie jazdy w taki upal bez klimy...maly by sie wsciekl. Jezdzilismy z delikatna klima nie raz i nic sie nie dzialo.
 
reklama
Dziewczyny jak myślicie kiedy można dziecku podać sok z aronii?
Mam taki robiony przez moją babcię i fajnie, żeby mała go piła, bo zdrowy

W internecie piszą raz że po 6 miesiącu, innym razem, że po 9 miesiącu. Człowiek głupieje
 
Do góry