reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Moja jeszcze nie siedzi wiec krzesełka jeszcze nie wybieram. Ten temat już był i pisałam ze mój zrobi mi w pracy tak jak łóżeczko. Chyba ze nie zdąży to kupię :).
Moja mała robi takie wygibasy ze szok
 

Załączniki

  • IMG_20160507_090202.JPG
    IMG_20160507_090202.JPG
    369,6 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Stokrotka a kiedy dasz ten Chlebek?
Jaga po wszystkich warzywach? W którym to będzie miesiącu?
 
My sięszykujemy na blw więc raczej duży luz, na pewno nie po WSZYSTKICH warzywach ;) zresztą młody dostanie warzywa różnorodne od poczatku, także myślę, że po jakimś tygodniu dwóch spróbujemy, chyba,że sam mi porwie z talerza, to będzie szybciej ;)
 
NaNa super! Zaraz Ci zacznie raczkować mała :)

Moja też jeszcze nie siedzi, nawet jej to za bardzo nie interesuje, zdecydowanie chętniej ćwiczy przemieszczanie się na różne sposoby.
Ja mam krzesełko do karmienia z funkcją leżaczka i na razie karmię w pozycji pół- leżącej.
 
My mleko krowie po skończonym roku planuje. Ale czas pokaże :p
Miniaaa ile się trzebabylo namęczyć żeby to uchwycić :p
 
Jaga a jak będzie patrzył oczkami ze Shreka to dostanie? Bo Moja tak patrzy i sama już nie wiem czy jej dawać czy nie wrrr
 
reklama
NaNa weź ją posadź na kolanach przed stołem jak sobie weźmie to znaczy, że jest gotowa ;) a już rodzica głowa, żeby dziecko nie miało okazji wpatrywaćsię, jak rodzic je zakazane chipsy, czy cukierki :) no i obserwuj - jak zje i nic jej nie będzie, to znaczy, że toleruje
 
Do góry