reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Jaga, takie przynudzanie to ja lubie :p.

Moja bedzie pila krowie mleko ale jeszcze ma na to czas.
Zreszta uwazam ze tyle zycia przed nia i bedzie czas na wszystkie potrawy.

A ja tak spytam, jak wasze dzieci zasypiaja? Moja od paru dni na brzuchu albo na boku. Zreszta juz nawet jej nie przykrywam bo w nocy potrafi pare razy zmienic pozycje. Nic bym nie robila tylko stala i przykrywala :p
 
reklama
NaNa zabawka podoba się córce?

no tak nutella to nie słodycze :-p

mój zasypia głównie na lewym boku lub na brzuchu

stosujecie jakieś środki przeciw kleszczom?
zastanawiam się nad takim odstraszaczem ultradźwiękowym ale nie wiem czy nie kupię sobie breloczka za stówkę, który nie będzie działał :hmm:
 
Relepka Misiek zaakceptowany, trochę posliniony :p. Lubi jak śpiewa, a naciskać umie tylko serduszko (bo świeci), resztę przez przypadek.

Ja po prostu nie chce popadać w takie skrajności jak znajoma ze ani cukru ani soli dziecko nie zna. Ale tylko dlatego ze to wszystko otacza nas na każdym kroku i bałabym się ze jak potem dorwie to co zakazane było, to się roztyje albo nabawi czegoś innego.
Co nie oznacza ze, dostanie wszystko w dużych ilościach :p

Stokrotka Moja śpi na plecach cały czas, ale ostatnio kopie nóżkami. Nie wiem czemu. Czy Wasze dzieciaczki tez tak czasem podnoszą nóżki i tak jakby kopaly?
 
Moja zasypia na boczku, ale jak tylko się przebudzi to przewraca się na brzuch i zasypia na brzuchu. Jak to zauważam to ja spowrotem na bok daję.

My jesteśmy po pierwszej biegunce :( Powodem okazała się zupka jarzynowa z hippa
Na szczęście mała była radosna i chętnie jadła. Robiła tylko często rzadkie zielonkawe kupki o nieprzyjemnym zapachu.
 
jaga słodycze bez cukru???? to nie słodycz. chyba że stosujesz substytut???

ja od dawna jem i karmię dzieci zdrowo. czytam etykietki i nie faszeruję dzieci lekami jak drażetkami. mój synek był tej zimy raz przeziębiony. matki się ciągle pytają co ja robię że moje dzieci nie chorują.... a jak im o tym mówię to przytakują a potem i tak robią swoje.

mój synek je w tej chwili słodycze ale tylko wybrane. jak chce coś co jest nie zdrowe to mu to tłumaczę i dociera to do niego. więc dużo tłumaczę bo niestety widzi co jedzą inne dzieci i też chce.

uczę go też segregacji śmieci i oszczędzania prądu i wody. tłumaczę że kolejna zabawka nie jest mu potrzebna. wybieram dobre zabawki, lubię zabawki z drewna więc staram się w nim też to zaszczepiać. Stasia też tak będzie uczyć
 
reklama
no bez białego cukru, uwielbiam wszelkie słodycze z daktylami, czasem używam stweii albo syropu klonowego lub miodu, czasem wtystarczy banan do babeczek zamiast paru kopiastych łyżek cukru. to nie jest jedzenie dietetyxzne, ale na pewno zdrowsze. zabawki też lubimy drewniane :)
 
Do góry