reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Aha u mnie na opakowaniu pisze 4razy po 210 ona na raz nigdy nie wypije nawet 180. Raz na kiedy max150. W nocy mi się budzi na mleko, rano o 8mleko i gdybym zarezerwowala jedno mleko przed snem to od 8 do 20 musiałaby dostać tylko jedno mleko
 
reklama
No teraz juz na raz. Na poczatku bylo po troche zaczynajac od marchewki. Teraz doszlismy do calego sloiczka. Poki nie zjadl calego to uzupelnialam mlekiem. Ale on bardzo lubi te zupy wiec szybko poszlo. Mleko 4 razy 180. Nie mam problemu bo wypija cale i trzyma go 3 -4 h.
 
Aha u mnie na opakowaniu pisze 4razy po 210 ona na raz nigdy nie wypije nawet 180. Raz na kiedy max150. W nocy mi się budzi na mleko, rano o 8mleko i gdybym zarezerwowala jedno mleko przed snem to od 8 do 20 musiałaby dostać tylko jedno mleko

Ale chyba jak wypija mniej to mozesz jej dac czesciej. Mysle ze wazne jest to zeby nie przekraczac raczej dobowej porcji mleka bo wiadomo witamin tez nie mozna przedawkowac.
 
Bo nie chcialabym zaszczepić w niej ze może jeść tak często, bo to chyba nie za zdrowo będzie jak będzie starsza. Będzie non stop głodna i co wtedy!
Ale znów jakby jadła 4razy to by zjadła 480-510 tylko. To znów za mało
 
Na razie nic nie wprowadzilam jeszcze oprocz glutenu. Mysle nad kaszka kukurydziana bezsmakowa. I nad jakimis owocami. Ale w piatek mam szczepienie to dopytam lekarza bo poki co od 6 miesiaca zupka z miesem wchodzi. Wiec to juz bedzie nowosc kolejna.
 
Ale dlaczego przed zupa troche mleka? Po to rozszerzylam diete zeby eliminowac powoli ta chemiczna mieszanke. Je 4 razy po 180 tak jak na pudelku i raz zupa.
A słoiczki to nie chemia? ;)
Ja uwazam ze powinno rozszerzac sie diete od 6 miesiaca i powoli jak sie rozszerza diete to dziecko nie powinno byc glodne, a Ty pisalas ze dajesz mleko o 8 a potem zupe o 12-tej to maluch jest glodny i je caly sloik.
Zreszta rob jak chcesz :).

Moja nie je tyle ile na opakowaniu, zje mniej i nie martwie sie tym :)

Rodzic/opiekun decyduje CO dziecko zje, KIEDY i JAK jedzenie będzie podane, Dziecko decyduje CZY posiłek zje i ILE zje. :)
 
reklama
Nowe smaki wprowadzam razem z zupa. Troche nowego reszte starego. Nie karmie piersia wiec rozszerzam po czwartym miesiacu. W sloiczkach moim zdaniem mniejsza chemia niz w mm. Zreszta gdzie chemii nie ma teraz...
Jesli chodzi o to kiedy jest glodny to akurat wiem bo wrzask slychac wtedy w calym domu.
 
Do góry