reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
muszę się Wam pochwalić, że moja córcia w końcu zaczęła podciągać się do siadania :) Cieszy mnie to bardzo, bo już miałam obawy, że leniuszek z niej.
Czy Wasze dzieci trzymają już główkę jak je np. nosicie? Mam wrażenie, że moja już dosyć stabilnie trzyma głowę, jednak nadal ją asekuruję bo się boję, że jej poleci.
 
mój właśnie coś leniuchuje i nie trzyma głowy jak go odk ładam to musz ę mu asekurować bo inaczej leci :/ w pionie np. do odbicia jest ok, na brzuchu też leży i się rozgląda, najgorzej na plecach,
 
reklama
moja trzyma sztywno główkę i od jakiegoś czasu z pozycji półleżącej próbuje siadać.
oczywiscie nie byłam na szczepieniu, za dużo chorych w przychodni. pójdę za jakieś 2 tyg. za tydzien mamy badanie słuchu .....
miniaaa wszystkiego najlepszego - dużo szczęscia uśmiechu zdrowia i cierpliwości :-)
 
Do góry