reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Hej dziewczyny! Ja wszystkie które potrafią szyc podziwiam, bo ja mam tak dwie lewe ręce do tego, ze nawet skarpetki i getry dziewczyn ceruje mój mąż. Ale chyba takie beztalencie w tym temacie jestem po mamie, bo w domu tez zawsze od szycia był mój tata.
Anushka ja mojemu teściowi ostatnio kupiłam na urodziny kraciasta koszule flanelowa i komplet wiertel. Może niezbyt subtelne ale pożyteczne. Mój tata dostał od nas na 50 urodziny podswietlany globus bo mu sie zawsze marzył. Ale on ogólnie lubi dostawać jako prezent książki, bilety do kina lub na koncert. Kazdego cieszy coś innego.
 
reklama
Czesc dziewczyny no ja szyc tez nie umiem i nie szyje podzucam wszystko do mamy :-)


ja robię dokładnie tak samo jak ty :) podrzucam albo do mamy albo do teściowej :)

a co do mojego twardnienia to trochę dzisiaj odpuściło :) stawia się jeszcze ale dużo rzadziej i w znacznie mniejszym stopniu więc jest ok. mogłam bez problemu odespać poprzednią noc :)

za to wczoraj też myślałam że zgaga wszystko mi wypali. oby to lada moment przeszło
 
zgagę to nawet ja wczoraj miałam bo się przez cały dzień najadłam chlebem ze smalcem który sobie sama zrobiłam.

ja już po porannym spacerze :-) dziś piękna rześka pogoda więc Jasiu doi przedszkola na rowerze jechał.

miłego dnia wam życzę :-) i pięknej pogody
 
reklama
A mnie dzis od rana zgagulec meczy :)
Letycja dzieki musimy zrobic narade co mu kupic na ta 50tke :)
Ja dopiero usiadlam uff zakupy obiad pranie i akcja depilacja ogarniete marzy mi sie 12h snu :)
U nas spokojnie a u pazdziernikowek 3 kolejne rozpakowane :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry