reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
kasia gdzieś czytałam że zgaga w późnym etapie ciąży występuje przez podwyższony progesteron. więc pewnie odpuści jak urodzisz. ja od ponad tygodnia nie mam zgagi więc pewnie mam niski poziom progesteronu a to może martwić
 
Mi sie wydaje ze mam ta zgage przez to ze jeden synu jest wysoko zresztą dziewczyny piszą ze zgaga odpuszcza jak brzuch troche spadnie. o progesteronie nie slyszalam. Kinia ja mam czasem tak ze czuje ich non stop kilka h.
 
kasia gdzieś czytałam że zgaga w późnym etapie ciąży występuje przez podwyższony progesteron. więc pewnie odpuści jak urodzisz. ja od ponad tygodnia nie mam zgagi więc pewnie mam niski poziom progesteronu a to może martwić

Z progresteronem i zgaga to jest na pocztku ciazy a w 3 trymestrze
To brak miejsca i dzidzia wypycha zawartosc
 
Moja rusza się bez przerwy. Najdłuższe okres bez ruchu to pół godzinki gdy chodzę i pewnie wtedy mała śpi. Czasem się zdarzy dłużej raz na kilka dni i wtedy już jestem nerwowa. Moja pierwsza córa też tak się ruszała.
Tak samo w nocy. Budzę się i dziecko się rusza. Praktycznie zawsze. Rano nim otworze oczy ona też już się rusza.
Nie wiem czy to dobrze...pewnie taka już jest :)

Mam za sobą ostatnie badania- morfologię, mocz i toxo po raz drugi. Jakoś się bałam wyniku, ale jest dobrze :)
 
reklama
Miniaa ja mam dwie maszyny overlock i singera nowego podstawowa wersje teraz byłabym
Mądrzejsza i kupiła dwa w jednym ale trudno ciagle sobie obiecuje ze zacznę zbierać na hafciarka brother bo mi sie podoba ja dużo szyje bo lubię i w domu zawsze coś jest a to firanki a to zasłony mam dużo materiałów to zawsze coś tam sobie wymyślam tez muszę kominie zrobić dla chłopaków i przerabiam w kółko lubię recycling często szyje chłopaka spodnie takie po domu ze swetrów upolowanych na lampach
 
Do góry