reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
U mnie pogoda okropna leje miałam się wybrać na łowy ciuchowe ale jakoś patrząc za okno pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu więc zapowiada się kolejny leniwy dzień:)

Podziwiam was dziewczyny ja mam tylko torbę do szpitala spakowaną nawet się śmiałam ostatnio do teściowej jak spytała czy mamy wszystko a ja na to że nasze łóżeczko nadal leży u niej na strychu:)

A co do karmienia to ja chyba będę odciągać i karmić z butelki jak wyjdziemy ze szpitala damy sobie szansę ale jak nie będzie chciał cycka to trudno będę się poświęcać i odciągać oby jak najdłużej...
 
Ostatnia edycja:
U mnie piękna pogoda i ma nie padać cieszę sie bo jutro moj założy płot wczoraj wieczorem pokazuje mojemu jak można poruszać dzieckiem w brzuchu bo tak ładnie sie wypinał a moj sie drze zostaw go bo mu coś urwiesz :)
 
Mama290 haha faceci :)
Wnuczka szok ze tak Ci sie woda zatrzymala i wspolczuje,
Ja odpuszczam i rogala i kurke ale podobaja mi sie nie ma co :) Tez wiekszosc wolalam na lezaco a jak mlody wprawy nabral to wolalam go miec przytulonego do siebie i rogal mi przeszkadzal sprzedalam kolezance :)
Ja wstepnie torby popakowane czekam na zamowienie z gemini i poprasowanie ciuszkow i bedzie wsio :)
Dzis jade za stanikiem do hm 2 zwykle zamowilam z allegro praktycznie identyczne do twoich Ewel :) Narazie starczy :)
Chodze jak zombi niedospana jakas juz 3 dzien ale w domciu juz wszystko ogarniete M wzial mlodego na plac zabaw a ja leniu****e :) pogoda ciulowa niby slonko swieci ale zimno 10st milej soboty kobitki :*
 
u mnie tez brzydko, po poludniu ide do kolezanki , bo raczej na podworko nie da rady
ja mam prawie wszystko, paczke pampersow 1 odkupuje od kolezanki bo jej zostalo, jeszcze kilka pieluch tetrowych, podklad pod przescieradlo, myljke do mycia . Kocyk tez chce duzy ale jakos nie umiem sie zabrac za szukanie i karuzela po porodzie i jakas zawieszka do wozka .

ja mam poduche do spania w kszatcie litery c i jest bardzo duza jak do karmienia to chyba bede musiala sie nia dwa razy owinac hehe
 
Ja bede probowac tez z poducha do spania. I kolezanka ma mi oddac swoja mniejszą ale ona nie umiała z niej karmic. Ja jak sie oswoje bede probowac dwa na raz zobaczymy :D oby w ogole sie udalo a technike sie wypracuje :) ja juz mam prawie wszystko. Jeszcze pare rzeczy tylko i z glowy. Ale to dobrze bo w październiku czeka nas ogarnianie remontu.
 
reklama
Do góry