reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dobra może potem obejrze:)) narazie leniu****e i nic nie robie.. :) noc przespalam uff jak fajnie:) ja to na szczęście wszystko mam zrobione, dobrze bo na siłach się nie czuje.. I zresztą mam leżeć... Jeszcze tylko na wózek czekamy za tydzień powinien być. A tak to wszystko czeka na Lenke :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
fajnie masz z tym wolnym kiedy chcesz
u mnie jest teraz problem z tym żebym 01.10 przyszła później do pracy jak mam rano badania krwi
więc to bardziej przekonało do l-4 od października
trochę się zastanawiam czy nie będzie mi brakowało pracy
ale w końcu kiedyś trzeba wyprawkę ogarnąć i torbę przygotować
bo ze wszystkim jeszcze jestem w lesie


Zalety własnej działalności. Jak jest dobrze to robię sobie wolne kiedy chce, ale jak jest gorzej to nie dość, że stresy mam ogromne to jeszcze duuużo pracy i nie ma opcji by sobie wtedy odpuścić bo żal mi tracić to na co pracuję latami.

Myślę, że przez miesiąc to nie zdążysz za tą pracą zatęsknić a potem przy dziecku myśli;i skupione będą już zupełnie na czymś innym.
Ja też bym chciała choć ostatnie trzy tygodnie nie pracować by tylko siedzieć i czekać na dzidziusia, ale im dłużej zostanę w pracy tym potem większa szanse, że posiedzę troszkę z dzieckiem w domu
 
Ja myślałam, że to ja jestem w lesie, a wy wszystkie już gotowe czekacie, a widzę, że kilka z was jeszcze prawie nic nie ma. Ja zgromadziłam od a do z wszystko w przeciągu paru dni i do jutra będę gotowa.
Do niedawna uważałam, że mam jeszcze dużo czasu, a nagle poczułam, że to już czas ...hehe

Ewel najwidoczniej Twoja intuicja przewidziała, że w końcówce ciąży nie dasz rady i pognała Cię do roboty wcześniej :)
 
ja na poczatku tesknilam za praca , ale szybko mi przeszlo. czesto mysle, dopytyje co slychac, ale tak naprawde to mam kontakt z dwoma dziewczynami tylko. Reszta na poczatku cos sie odzywala, ale juz zapomnialy o mnie, ale wiadomo kazdy dom praca itd. Myslalam, ze moze wpadna kiedys grupka do mnie ale nie zapowiada sie, kiedys im nawet wspomnialam by wpadly, no ale trudno nic na sile. najwazniejsze , ze te dwie co z nimi najwiecej trzymalam sie odzywaja i jestem w miare na biezaco :)Moze pojade w pazdzierniku z l4, ale tez czuje sie guba i brzydka i pewnie zrezygnuje z odwiedzin.

dziewczyny a jak potem z macierzysnkim, w kadrach mi mowila, ze do 2 tyg potem sie podpisuje te deklaracje, ale wspomniala mi tez ze moge pozniej a najwyzej daty zmienimy i teraz nie wiem kiedy jechac to zalatwic. nie chce chwile po porodzie malej od razu zostawiac, boje sie ze bedzie chciala jesc a mnie nie bedzie... pewnie zadzwonie po porodzie i sie dowiem, moze beda mogly dac mezowi papiery , uzupelnie w domu a on zawiezie...zobaczymy


mi tez brakuje tego, ze nie moge sobie kupic ubran nawet botki chcialam sobie kupic to nie miescilam sie w moj rozmiar i ciezko mi bylo je ubierac wiec zrezygnowalam. Moze przed siwetam pojade na wieksze zakupy i poszaleje, male juz bedzie troszke podrosnieta , wiec jakos dam rade. . Gorzej jak sama ze soba bede sie zle czula wiec i na zakpy nie bedzie chceci. Zamierzam kupic sobie plaszczyk i kurtke zimowa , dwie sukienki, na pewno spodnie ale bede szalec heheh
 
Ja wczoraj ogarnelam masę rzeczy rachunki maile posiedziałem trochę przy kompie czego finałem były skurcze łydek w nocy nie mam pojęcia jak ja mam dziś chodzić :( tak mnie boli ze zaraz chyba coś wezmę przeciwbólowego można w ciąży amolu używać ?
 
Hej!!

Ja strasznie tęsknie za pracą nie jestem nauczona siedzenia w domu niestety... Ja lubię być między ludźmi w swoim towarzystwie... Ale no cóż do końca już tak mało zostało że już dawno powinnam się pogodzić z tym siedzeniem w domu:) Bardzo często łapie doły z tego powodu płaczę do M że on idzie do pracy do ludzi a ja siedzę sama w domu...
U mnie z pracy to mam tylko kontakt z jedną babeczką czasami się spotkamy to mi opowie co tam słychać ale też nie ma za bardzo czasu bo wiadomo wszystko się kręci wokół pracy... A koleżanki które też poszły na l-4 ciążowe to też jakoś tak każda sobie i kontakt się urwał ale cóż ja się nie przejmuje mamy z M swoje grono znajomych i oni mi wystarczają:)

Ja z wyprawki coś tam mam ale w pełni jeszcze nie jest ona skompletowana ale to raczej nie jest problem więc jeszcze coś w październiku kupimy a resztę jak się Kuba urodzi na pewno kilka dni na to będziemy mieć:)
 
Ja wczoraj ogarnelam masę rzeczy rachunki maile posiedziałem trochę przy kompie czego finałem były skurcze łydek w nocy nie mam pojęcia jak ja mam dziś chodzić :( tak mnie boli ze zaraz chyba coś wezmę przeciwbólowego można w ciąży amolu używać ?


Można z tego co wiem.

Mnie coś lekko zaczynają łapać w nocy skurcze, ale stóp. Dziwne...
Na razie nawet mnie to bardzo nie wybudza ale coś czuję, że niedługo będzie gorzej.
 
ddmala, a nie mozesz teraz poprosic pracodawce o druk o u. macierzynski? jak sie dziecko urodzi zadzwonisz zeby podali Ci terminy jak masz wypisac i wyslesz poczta druk :)
ja druk o u. macierzynski wezme jak bede z kolejnym L4 albo kolezanke poprosze i wypisany druk z aktem urodzenia przekaze kolezance :)
 
reklama
Ja siedze na l4 juz od marca na poczatku bylo fajnie potem przyszedl dol ze juz nie jestem miedzy ludzmi a teraz znowu jest ok choc nie powiem ze *******ca mozna dostac od siedzenia w domu :) ja sie ciesze bo moja najlepsza psiapsiola siedzi z synkiem w domu i raz ja do niej jade raz ona do mnie bedzie nam siebie teraz brakowac bo w paxdzierniku wraca do pracy :(
Doly tez mnie lapia zwlaszcza jak mam dzien lenia przed tv ale jak zoorganizuje sobie jakies zajecie to czas leci mega szybko :)
Tez wlasnie musze pozbierac wszystkie papiery do macierzynskiego itd zeby wypisac jak mlody sie urodzi i M bedzie jezdzil zalatwial :)
 
Do góry