reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja szczepie chłopaków opiznialismy ze względów na wcześniactwo ale moge odmówić całkowicie bez konsekwencji w szpitalu nie kapią nie przeszkadza mi to wykąpie sobie w domu i będziemy robić to codziennie wszystkich hurtem :)
Agami na malarie sie nie szczepisz tylko bierzesz leki przecimalarne bardzo drogie dużo osób rezygnuje i chorują co do pęknięcia i nacięcia to wolałabym pęknąć ale kazdy ma swoje preferencje co do szczepionki ba hpv to ja córki szczepić napewno nie będę słyszałam coś ze chłopców tez maja zamiar szczepić muszę syns uświadomić żeby sobie w szkole nie dał zrobić szczepionki bez mojej zgody
 
reklama
Znowu czuje mniej ruchow synka od 3 dni z dwa razy dzienie rozciagania a tak jakies lekkie musniecia .Liczylam 7 na godzine druga h 5 ruchow musniec. To 33 tydzien czasem sa dni ze bardzo go czuje a potem znowu tak slabo. Czy na tym etapie ciazy to normalne ?
 
Ja tez mniej czuje ruchynza to dzisiaj mam dzien apogeum zgaga myslalam ze odeszla a ona wrocila i chce mnie zabic krok boli tak bardzo ze potrzebje pomocy zeby isc sie wysikac i brzuch juz z tych nerwow i wszystkiego mi sie ciagle stawia. Leze w lozku spac nie moge i co chwile musze sie onracac bo boli ale obracanie tez boli i pali przelyk nic tylko dzisiaj plakac oby jutr
O bylo lepiej . ok pomarudzilam
 
Claudia to tak jak miałaś Ty to ja mam któraś noc.. No dziś spokój... Wzięłam sobie wczoraj aspargin wyczytałam ze na skurcze lekarze tez go zalecają i dziwne bo w nocy ani jednego, może to jego zasługa. Dziś idę do doktorki ciekawe jak moja szyjka...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ja nie spie jem śniadanie i popijam kawusia. Nadal słabą aktywność malucha . Boże niech już będzie 38 TC niech go wyciagna zdrowego żebym wkoncu mogła odetchnąć. Dużo stresu mnie kosztuje ta ciąża .
 
Mi te skorcze nie przeszkadzaja ja sobie nie moge poradzic z bolem tego spojenia najchetniej nazarlabym sie ketonalu a tu dupa i jak sobie pomysle ze jak urodze to to tak od razu nie przejdzie to bedzie ,nie bolal krok ze spojenia i brzuch z rany bajka jak nic. Dzisiaj nic nie jem napije sie tylko siemia lnianego jej jeden dzien hlodowki nie zaszkodzi a ja musze odpoczac od tej cholernej zgagi
Podobno ciaza to nie choroba a ja sie czuje jak ciezko chora
 
reklama
No czytalam ze w zaleznosci od nasilenia ale dziewczyny pisze ze do miesiaca im przechodzilo a mnie serio z dnia na dzien boli bardziej ja juz normalnie funkcjonowac nie potrafie
 
Do góry