reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja chce kąpać ze względu żeby nauczyło się rytuałów i łatwiej zasypiala,żeby to wszystko było przewidywalne i czyla się bezpiecznie. Z synem tak robiłam czasem się zdarzał brak.kapieli ale ogólnie po kąpieli cycu lub butla i kładlwm do łóżeczka i sam zasypial nie musiałam lulac itd długo tak było bardzo mi się to.podobało i z córką chce podobnie to wypracować

Agami mam nadzieję że znajdą przyczyne,musi was to stresować,a rehabilitacja czyni cuda :-)
 
reklama
Mnie temat szczepionek przyprawia o zawrot glowy. oczywiscie, ze bede szczepic ale kazde szczepienie bedzie wielka obawa o skutki uboczne. Ostatnie wprowadzenie szczepnienia przeciw hpv mnie dobilo no Ale co zrobic..
 
Ja też będę szczepić. Chociaż nigdy nie mieli skutków ubocznych, żadnej gorączki ani nic, to zawsze miałam stresa. Ale bardziej bałabym się nie zaszczepić. Nie krytykuje rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci, mam coraz więcej koleżanek które od tego odchodzą. Ale ja bym się bała.
Młody gorączkuje, jutro pewnie czeka nas wizyta u lekarza. I mówi, że gardło boli i oczywiście prawie nic nie zjadł :-( Śpi bidulek a ja słyszę jak ciężko mu się oddycha .... Czyli mam nockę z głowy.
 
Ewel tak naprawde to nie wiem czemu;) na szkole rodzenia mowili zeby myc 2-3 razy w tygodniu i jak pytam znajomych to tak myja, później jak starsze to wiadomo ze codziennie ale przez pare miesiec lepiej niby codziennie nie kapac tylkp zwilzonym wacikiem wymyc
 
Ja w domu na pewno co 2 dzień będę kąpać a w szpitalu zobaczymy jak to będzie...
Co do szczepień to jeszcze muszę się zorientować porozmawiać z zaprzyjaźnionym pediatrą bo jak czytałam posty Agami to troszkę mi dały do myślenia i myślę że lepiej będzie zasięgnąć wiedzy u kogoś kto ma pojecie na ten temat...
 
I ja się cieszę że mam synów i nie bedzie mnie nikt zmuszal do tego szczepienia.
jak dziecko nie bedzie mocno na siebie ulewac to taka częstotliwość kąpieli jest do wykonania.
 
Generalnie lekarze są za szczepieniami choć podobno sami swych dzieci nie szczepia.podobno niektorzy.natomiast Kasiu w twoim przypadku na pewno będzie indywidualny kalendarz szczepień a może i na darmowe sie załapiesz.można już pytać o szczepienia lekarzy.
W rodzinie męża mam lekarzy którzy wybrali się z dziećmi do Afryki.oczywiście się nie szczepili i syn miał malarie.
 
reklama
Dziewczyny ja będę szczepiła dziecko, wiadomo, że każdy ma swoje jakieś przeżycia i sytuacje, przez które nie chce szczepić, ale ja sądzę, że to ważne.
Jeśli chodzi o ochronę krocza, to jestem za nacięciem jeśliby to miało ułatwić poród. Lepsze dwa szwy niż potem pęknięcie sięgające aż do nogi albo co najgorsze sięgające odbytu..
Ja będę kąpać wedle potrzeby, w zimie wiadomo nie trzeba codziennie, można co 2 dzień. Jak mała będzie się często ulewać to kąpiel codziennie :)
 
Do góry