reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Kinia te wszystkie śmieci apteczne czopki i inne pierdoły kupiłam tez taki sprzęt do nosa na baterie taki odkurzacz a la frida jak mnie coś jeszcze oświeci to zamówię na Allegro i mi podesłać w razie czego
 
reklama
jesli chodzi o gaziki to mi sie najlepiej sprawdzaja te takie niejalowe pakowane po 100szt. Sa fajne i jest ich duzo, nie trzeba kazdego osobno odpakowywac.
Nie wiem czy do przemywania oczek trzeba jalowe... przeciez my nie mamy tych oczek sterylizowac tylko przemywac. Jakby byl jakis problem,zatkane kanaliki czy cos to pewnie jalowe ale w normalnych warunkach wydaje mi sie ze te zwykle niejalowe wystarcza.
 
Dziewczyny mam pyt dot krzywej cukrowej wlasnie odebralam wyniki i na czczl mial 4,39 mmg po godz 6,98 a po dwoch 5,99 powiedzcie mi jakie sa normy bo nie mam napisane i sie martwie
 
Ja miałam tak
 

Załączniki

  • 1439915017283.jpg
    1439915017283.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry