reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

mama mam takie jakby parcie - jak np ide do toalety z "dwojeczka" to mam wrazenie ze predzej urodze na tej toalecie. Martwie sie bo to mi bardzo przypomina parcie porodowe tylko oczywiscie 5000razy mniejsze no ale zawsze jest to dziwne uczucie. W sumie nie jest to bol dlatego myslalam ze moze to chodzi o rozluznienie miesni po poprzeniej ciazy :(
Myslisz ze to cos powaznego?
jak mam ten ucisk na spojenie to zle? mam nadzieje ze nie trzeba lezec przy tym?!?!
Czasem jak mam taki luzny dzien jak np wtedy kiedy caly dzien na plazy lezalam to tego parcia nie mialam, a jak dozo siedze czy chodze to potem jest troche masakra.
 
reklama
Madzius jak już sie rozejdzie to nakaz leżenia lepiej oszczędzaj wspomni o tym lekarzowi a obejrzałam sobie tam na dole czasem robią sie żylaki na dole mógł ci sie tez zrobić guzek taki zapychają sie te kanaliki od śluzu i coś takiego sie robi nawet w środku moze hemoroidy jakaś nie koniecznie na zewnątrz mogła ci główka zejść niżej i czujesz ucisk narazie nic więcej mi do głowy nie przychodzi :)
 
Tak to byl ten gosciu o którym Finkemma wspomina bo to w Polsce:-)

Madzius ja mialam takie jakby parcie jak chodzilam mialam wrazenie ze tez zaraz urodze brzuch w ciagi kilku sekund robil sie ciezki jak skała wystrarczylo kilka kroków a sie okazalo ze to odwodnienie jakos w te upaluy tak to oczuwalam i zaraz mialam odjazd bo mi uciskalo na tetnice czy cos ccisnienie nagle wzrastalo czy jakos tak. Dzwine to bylo bardzo teraz czasem tez tak mam dlatego jak gdzies ide to jak juz czuje takie cos to szybko jakas laweczka i troche odpoczynku. Nie wiem czy to samo masz ale tez czulam wlasnie takie parcie łonowe czy nawet nie wiem jakto okreslic. Pije teraz duzo plynow, elektrolity, potas magnez upalow unikam.
 
byłam wczoraj na imprezie plenerowej ze znajomymi i właśnie się dowiedziałam, że jedno z dzieci dziś było u lekarza i ma chorobę bostońską :( nie miałam za bardzo kontaktu z tym dzieckiem i byliśmy na dworze ale i tak mam stresa na maksa:/ kurka żeby wszystko było dobrze ...
 
Dzieki dziewczyny, sprobuje sie umowic do lekarza a poki co bede obserwowala i sie oszczedzala.
Jaga - moja córeczka miala chorobe bostonska i lekarze panikowali ze pewnie sie zaraze, zrobilam badania przeciwcial IgG i IgM i wyszlo ze juz mam przeciwciala na wirusa coxackie i ze w tym momencie zarazona nie jestem.... potem tez nie mialam zadnych objawow wiec mysle ze sie nie zarazilam.
Jesli nie mialas kontaktu z tym dzieckiem to nie powinno sie nic wydarzyc, najwyzej mozesz zrobic te przeciwciala.
 
a ja mam wklęsły i w pierwszej ciąży miałam taki do końca. A brzuch miałam ogromny.

Madzius ja bym na Twoim miejscu poleżała, odpoczęła, nie forsowała się przez kilka dni i jak nie przejdzie to do lekarza. Myślę, że dużo się nachodziłaś i stąd takie dolegliwości i po odpoczynku może miną
Ja pamiętam z pierwszej ciąży, że w III trymestrze to już różne bóle się pojawiają bo dziecko uciska, ciąży, "wierci" tam tą swoją głową...ale wiadomo, że każdy niepokój dobrze skonsultować z lekarzem.
 
reklama
Dziewczyny, na jesieni będzie kolejna edycja warsztatów "Mamo, to ja". Trochę późno dla nas bo będziemy już miały welgaśne brzuszki ale dla chętnych wklejam linka z informacjami:
Warsztaty Mamo to Ja | Baby online

Dzieki za info, fajne te warsztaty? szkoda ze w Wawie dopiero 12-14 pazdziernika, troche pozno moze byc. Ale sie zastanawiam, czy nie wybrac sie.
 
Do góry