reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dziewczyny jakie bierzecie witaminy bo moj dziś sie wybiera do apteki a ja mam ostatnie trzy tabletki i tak myśle żeby mi coś kupił tylko co ?
 
reklama
Ja mam fajne MAMA DHA.
Poczytaj sobie bo mi skład bardzo pasuje. Jest dużo DHA- dla mnie to najważniejsze, wit D, jod, magnezi ceny nie pamiętam, ale na pewno nie powalająca.
 
To normalne ze teraz juz nas ciagle tam cos boli ciagnie gdziecie, nasze dzieci juz sa calkie spore wyobrazam sobie to tak ze wsadzili mnie w zamaly worek i wez sie tu wierc a gdzie by to dziecko nogi reki glowy pupy nie wystawilo to zawsze w cos trafi
 
Ja mam fajne MAMA DHA.
Poczytaj sobie bo mi skład bardzo pasuje. Jest dużo DHA- dla mnie to najważniejsze, wit D, jod, magnezi ceny nie pamiętam, ale na pewno nie powalająca.

Też łykam Mama DHA. Są dwie wersje: zwykłą w której jest mniej wit.D i premium z większą dawką wit.D Zwykłe kosztują ok 30 zł, Premium ok. 39 zł
 
mama 32 widzialam ten film i moj maz tez :)
kazdy facet powinien to widziec :)

ja mam 86 dni do porodu i 13 kg na plusie

tez sie boje porodu, ale bardziej komplikacji i martwie sie zeby corcia byla cala i zdrowa, bolu troche mniej, ale pewnie i to przyjdzie,,, jeszcze czas


ja powoli kompletuje wyprawke, ale to wyglada tak ze jak jestem na miescie i widze cos w promocji to od razu kupuje jak mi trzeba ...nie ide typowo kupowac wyprawki wole tak na spontana wtedy zawsze cos z promocji jest :-)

dzisiaj w rossmanie kupialam chusteczki pampers sensitiv 6-pack i dostalam tez w prezencie smoczek z aventu, wiec zas kolejne dwie rzeczy mam, kolejne smoczki dokupie juz po porodzie , bo ostatnio dzieci od moich kolezanek w ogole smoczkow nie chca....wiec nie robie zapasow.

pojade tez do apteki i kupie fride do noska, i cos do pielegnacji pepka , sol fizilogiczna,gaziki jalowe, a do oczek potrzeba tez jalowe czy wystarcza platki higieczne... juz zapomnialam jak z synem to bylo?
 
reklama
Dzieki za info, fajne te warsztaty? szkoda ze w Wawie dopiero 12-14 pazdziernika, troche pozno moze byc. Ale sie zastanawiam, czy nie wybrac sie.

Ja byłam na nich w pierwszej ciąży i podobało mi się - były wykłady-spotkania z położną, pierwsza pomoc dla noworodków, karmienie. Wiadomo trafiło się kilka sesji "zapychaczy" ale ogólnie byłam zadowolona.
Fakt - dla nas może być już późno.

Mama290, ja używam Vita Miner Prenatal zamiennie z Mama DHA - jeśli jednego nie mają w aptece kupuję drugie.
 
Do góry