reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Agami, Sylka, wielkie dzięki za odpowiedź:-)
Wyszły mi erytrocyty w moczu, norma do 5, to mam od 3 do 5 w osadzie, ale kurde nigdy ich nie miałam. Nie wiem, czy to nie od clexana albo acardu przypadkiem......
Ponadto mam bakterie i leukocyty, cholera chyba jakieś zakażenie układu moczowego?Może to przez luteinę, na którą mam uczulenie?
Z objawów, to nic kompletnie nie mam cały czas, tylko czasem ten brak tchu, ale to może być też na tle nerwowym:rofl2:
Brzuch mam taki wzdęty:happy:
 
reklama
Calineczka nie martw się to nic takiego Ja też biorę luteine i Mam suchość od niej i swędzenie kupiłam Tantum rosa i używam od wczoraj już jest lepiej może dotrwam do pt za tydzień bo wtedy mam wizytę u doktorki.
Mi bóle brzucha ustapliy pachwiny mnie ciągną za to.
Wit d3 lekarze zalecają w ciąży ja biorę 1000 jednostek podobno nasze społeczeństwo cierpi na jej niedobór.
Kup sobie magnez może ja biorę 3 dzień i serce i duszności przeszły prawie dobrze chyba też działa na nerwy
 
Calineczka a jak wyszedł Ci niedobór Wit d? Robiłaś badanie tego? Ja ostatnio za magnez folik i Wit d zapłaciłam ponad 60zl i pomyślałam że lepiej moze jakieś witaminy które to zawierają...Ale nie ma takich które mają taka dawkę magnezu i Wit d jaką biorę ja.
Zresztą na początku podobno powodują nudności więc wolę poczekać z nimi:-)
 
Poczytuje was od czasu do czasu. Ba na początku nawet się u was udzielałam, ale jednak ostatecznie wylądowałam w październikowych mamach ;) ale widzę, że piszecie o Wit d3 wiec chciałam napisać, że są witaminy dla ciężarnej które zawierają 2000 jednostek Wit d3. Jest to prenatal classic. Ja za 90 tabletek płaciłam 39zl.

Pozdrawiam!
 
Ewel, badałam mam wynik 20, a norma jest od 30 więc mam spory niedobór. W sumie jak tylko widzę słońce to się wystawiam:-), uwielbiam się opalać, ale faktycznie u Nas tego słońca tyle co kot napłakał.
 
hej dziewczyny :) ja pogłupiałam z tymi testami, uparłam się że na betę nie pójdę ale chyba zmienię zdanie w koncu, od poniedziałku robie testy wczoraj był termin @ myślałam że zobaczę już dwie grubę i się uspokoje, a ta druga cały czas wychodzi od razu ale jaśniejsza czy to znaczy ze beta słabo przyrasta czy że mnie porąbało do reszty? ;) co o tym sądzicie?
 
Sylka mi przy wysokiej becie wychodziła druga kreska jaśniejsza, więc nie rób tych testów, tylko idź zmierzyć betę:-)
 
reklama
No widzisz. Na takiego specjalistę - neurologa dziecięcego trafiłam... ja za dzieciaka też tak skakałam, zresztą kto nie skakał. Jeszcze objawem autyzmu wg tego lekarza było np. jedzenie drugiego dania zaczynając od np ziemniaków, później mięsko a nie troche tego troche tego

Kurczę Kleopcia to ja jako dziecko autyzm miałam! Dobrze, że z tego wyrosłam. Chciaż kto wie. Nie diagnozowałam się ;-)
 
Do góry