reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Nanulika fajnie, że tak szybko się wszystko się unormowało i że już niedługo możecie się starać.

Szczebiotka wygląda na to, że już możemy się wszystkie po cichu cieszyć z tych 2 kreseczek... GRATULUJĘ!!

Wesoła kobietka stawianie się macicy to przedwczesne skurcze... z reguły bolesne, częste i mogą prowadzić do skracania się i rozwierania szyjki...
 
reklama
Esmeralda, lactovaginal jest dopochwowy, ale jesli jogurty nie pomagaja to i to nie pomoze. idz do lekarza i jesli stwierdzi grzybice to popros recepte na nystatyne albo pimafucin, bo sa bezbieczne w ciazy, a nieleczona infekcja bardziej zagraza dziecku niz takie leki.
Kruszka, Gratulacje! mozesz juz po trochu szalec z niebieskimi zakupami :-)
Co sie dzieje z Sylha, Matyjasową, Ulalą, Sunovią? urlopy czy Dziewczyny juz tylko na zamknietym piszą?
 
Bett przemywanie nie szkodzi, z tego co wiem jest polecane jako naturalny sposób zapobiegania infekcjom, a rumianek dodatkowo przy infekcji dróg moczowych. Ja często je miewam - wystarczy, że usiądę na ławce po deszczu, na murku - choćby na 3 minuty, lub na kocu w lato i przeziębiony pęcherz i moja lekarka rodzinna poleciła mi do kąpieli dodać rumianku, pomaga, sprawdziłam i polecam. Jak zawsze czułam swędzenie, podrażnienie itp. to od razu stosowałam rumianek - jest łatwo dostępny i bezpieczny, ale w ciąży pamiętajcie aby nie przesadzić z gorącą wodą, dlatego typowe nasiadówki są odradzane.
 
Hejka!

Szczebiotka - super, gratuluję ogromnie! spokojnych 9 miesięcy życzę!
Kruszka - gratuluję Syneczka!
Maria - jestem w trakcie czytania i bardzo mi się podoba. Jedyny minus,że nastawiałam się,że będzie więcej o niemowlakach,a jest niestety o dzieciach o wiele starszych (3-6 lat w większości),ale to nic... czytam uparcie :tak::tak:
 
Hej, witam deszczowo i wietrznie :no:
Mam pytanie do tych z Was, które miały już usg poówkowe: w którym tygodniu je robiłyście? Bo ja teraz jestem w dwudziestym a połówkowe planuję na 21. Zastanawiam się, czy to nie za późno...
 
Hej, witam deszczowo i wietrznie :no:
Mam pytanie do tych z Was, które miały już usg poówkowe: w którym tygodniu je robiłyście? Bo ja teraz jestem w dwudziestym a połówkowe planuję na 21. Zastanawiam się, czy to nie za późno...

ja miałam połówkowe 2 dni temu czyli bylam w 20 tyg 6 dniu ciązy
z tego co wiem połówkowe robi się do 22 tyg, więc mysle , że u Ciebie bedzie ok
 
Czesc Dziewczyny, bylam na glukozie i jeszcze teraz mi niedobrze. Babka co mi pobierala krew dziwila sie ze tak dlugo to pije. A czy ktos da rade tak naraz? Mnie pare razy tak dzwigalo ble. Musze zaraz cos zjesc.
 
Wesoła, ja przed ciąża pilam glukoze 2x i za każdym razem szło mi strasznie wolno. Dodam jeszcze ze ja wtedy trochę "oszukiwalam" i popijalam woda bo nie byłam w stanie wytrzymać...

Gratuluje udanych wizyt!

Cashmere, 21 tc to idealny czas na polowkowe!
 
reklama
cashmere_me - ja połówkowe robiłam dzisiaj czyli 20w2d

na wizycie wszystko było w porządku. mała ma 350g, wszystkie narządy i pomiary prawidłowe. moje wyniki też prawidłowe. odstawiam już duphaston i clexane - trochę się tego boję ale mam nadzieję że mała będzie nadal systematycznie kopać i uspokoi mnie że po odstawieniu jej się nic złego nie dzieje. profilaktycznie mam brać raz w tygodniu globulki na infekcję. płeć nadal żeńska :-):-):-)
 
Do góry