reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Nanulinko 2 maja...ale ze względu na to,że to był "tylko" pusty pęcherzyk i wszystko obyło się bez komplikacji, lekarz powiedział,że możemy zacząć starania po 1 okresie, no i wychodzi na to,że zaciążyliśmy od razu
 
Nanulinko 2 maja...ale ze względu na to,że to był "tylko" pusty pęcherzyk i wszystko obyło się bez komplikacji, lekarz powiedział,że możemy zacząć starania po 1 okresie, no i wychodzi na to,że zaciążyliśmy od razu

Uhm.... to super że się ładnie wszystko udało i teraz rozpoczynacie na nowo....
Ja miałam wywoływany poród 25maja, mija piąty tydzień, czekam jeszcze na okres....
Ale macica okazała się dziś czyściutka,w sb na urlop, potem końcówka prac remontowych w symialni i lipiec minie.... Na początku sierpnia wracam do pracy więc też minie.... i już będzie wrzesień:) 3mam kciuki za Ciebie!!!
 
reklama
cześć dziewczyny, słuchajcie..co na grzybicę w ciąży?? wiadomo, najlepiej iść do lekarza i coś przepisze..ale u mnie jeszcze nie jest krytycznie, a wolałabym leków nie brać, zaledwie w jednym miejscu poczułam dziś swędzenie, później użyłam po myciu jeszcze dodatkowo chusteczek do higieny intymnej z kwasem mlekowym i jak narazie nie swędzi, swędziało rano jak jeszcze leżałam w łóżku..hmmm, może robicie jakieś irygacje zapobiegawczo, czy jakieś globulki dopochwoowe z kwasem mlekowym idą w ruch?? hmmm??

a co z tym progesteronem w czasie ciąży??? jedna z Was pisała, że przed ciążą miała za niski progesteron i w czasie ciązy musi go cały czas monitorować..tylko kurcze, nick mi umknął i nie wiem do kogo mam się zwrócić z tym pytaniem...No właśnie, u mnie też problem z progestreonem, i od początku brałam luteinę, a teraz lekarz mi ją stopniowo odstawia, ale w sumie na jakiej podstawie stwierdza, że jest on mi niepotrzebny?? w czasie całej ciąży progesteron miałam badany tylko na samym początku a teraz już nieee :( więc nie wiem teraz już, zielona jestem, może poprostu iść i zrobić to badanie odpłatnie, bo się zdenerwoowałam teraz już ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry