reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
dominikaknika - dzieki za info zakresy to juz moj M ma opanowane :)

wkurzam sie przez ta babe bo teraz mam stracha ze moze cos sie dzieje

szczebiotka - chyba kazda z nas ma stracha i ten strach juz zostanie do konca
ja w pierwszej ciazy mdlosci nie mialam teraz tez jeszcze nic nie mam :)

Cola - dpbry sposob hehehe
 
Ja mam inny problem mnie odrzuca i mam mdłości na myśl o czymś zdrowym np sałatce, a za to mam straszną ochotę na jedzenie typu "fast food". Kilka miesięcy przed ciążą obróciłam swoją dietę do góry nogami z takiej śmieciowej i tłustej w zupełnie zdrową i mam wrażenie że to się teraz na mnie mści :(
 
Mówicie że cola pomaga to chyba jutro skuszę się i kupie:rofl2:
ale to uczucie głodu mnie wykończy bo już nie wiem co jeść by chociaż trochę się nasycić...

Co do uczucia "mokrości" miałam taki moment przez parę dni w zeszłym tygodniu. I sikać chodzę co chwilę, szczególnie w nocy :-)

Ja żadnych suplementów nie łykam chociaż gin dał mi Centrum Materna DHA ale wielkość tabletek trochę duża..

No i witam nowe mamuśki :) i gratuluje Andzi, Kreski, Loli i Sylha :-)
 
o rety, nie mowicie o coli, bo ja do niedawna piłam nałogowo - teraz się boję przez te moje jelita. ja od kilku dni mam straszne gazy, aż wstyd gdzieś wyjść :zawstydzona/y:
 
Olinkaa mi czasami paluszki, albo jakieś krakersy pomagają, tak żeby cokolwiek do żołądka wrzucić.
Sunovia ja wczoraj zrobiłam zupę z soczewicy i dzisiaj też miałam mała awarię z gazami ;-D
Sanns to może spróbuj sama zrobić w domu coś "fastfoodowego", np. hamburgery, tylko sama zrób kotlety, dodaj do środka co chcesz i w sumie zdrowy obiad gotowy, bo mięso możesz upiec w piekarniku bez tłuszczu, dodajesz kupę warzyw (ogórki, pomidory, sałata itd), a jak jeszcze zrobisz z razowymi bułkami to już całkiem rewelacja :-)
 
*Alicja* próbowałam , kombinowałam ale to nic nie dało :( mam nadzieję że mi to niedługo przejdzie . Na szczęście jogurty też wchodzą mi gładko :)
 
Sanns no to jest jakaś różnorodność, jeszcze trochę i napewno wróci Ci apetyt na inne rzeczy. Trzymam za to kciuki! :-)
 
hej :-) a mi mdlosci przeszly zostal mi tylko bol piersi i jest mniejszy niz na poczatku. ogolnie czuje sie bardzo dobrze. martwi mnie to ze nic sie nie dzieje:-( a moze juz panikuje?nie wiem sama :szok:
 
reklama
zabka253 spokojnie, przecież nie musi się cały coś dziac, prawda? :-)
Chyba jesteś trochę przewrażliwiona, ale nie dziwie ci się, ja też czasem panikuję bez powodu :rolleyes2:
 
Do góry