reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Dziewczyny a ja Wam zazdroszczę , ze Wy możecie jeść i to na dodatek taka mieszankę . Ja to od 4 dni czuje mega ssanie ale nie mogę nawet patrzeć na jedzenie . Nie mam kompletnie na nic ochoty , śniadanie i obiad jem na sile po czym jest mi niedobrze. Nie wiem czy to jest dobre dla dzidzi ale nie potrafię się nawet zmusić . I do tego wieczorami tak fatalnie się czuje i chyba mam najgorsze mdłości w ciagu dnia. I coś mi się wydaje, ze to dopiero początek . Chyba blizniaki zaczynaja dawać znać ...

Sylha- Moj gin powiedział , ze kolejna wizyta na 3 maj może być i nie muszę iść szybciej . Kazał znowu zrobić badanie krwi na progesteron i mówi ze przy ciąży bluzniaczej jest on zazwyczaj wysoki wiec ok 12-14 tydzień będę mogła skończyć brać luteine i Duphaston . Powiedział , ze różnica w rozmiarze zarodkow się nie przejmować ;)
 
reklama
Pola - zalecenie lekarza ta dodatkowa dawka kwasu foliowego .


Co do dzidzi że nie widać rączek nóżek to nie ten tydz ok 10 dopiero można zobaczyć ale też może zależeć od aparatu .

Lola twoja świadomość zaczyna inaczej działać po tej informacji :) będzie dobrze życzę pareczek :) a twoje jedno jajowe czy dwu ?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wasze zywieniowe zestawy zachciankowe z jednej strony odrzucaja mnie, a z drugiej strony te paskudne polaczenia skladnikow sa perwesyjnie pociagajace :)

dokładnie takie same odczucia mam:-D na wszelki wypadek śledziki czekają w lodówce:tak:

Podziwiam Cię za taką aktywność, ja do południa pół przytomna zalegam na kanapie w pokoju synka i budzę się by zmienić pieluchę i dać mu żarełko, funkcjonuje właściwie pomiędzy 12 a 21 bo jak mąż do pracy dotrze (akurat nocki robi) to ja padam pół przytomna na kanapę, domek zaczyna się dopominać porządków a ja nie mam siły, a do tego już drugi raz w tygodniu straszny ból głowy, jakby mi ktoś młotkiem w skronie walił, wzięłam paractamol i jak leżę to jeszcze znośnie przy każdej zmianie pozycji aż mdli mnie z bólu
 
Dzien dobry - ale tu cisza! Ja spóźniona w drodze do pracy. Fatalnie spalam. Aktywność aktywnością , ale wieczorami padam - kiedyś potrzebowałem 6 godzin snu a teraz chyba 9! Matyjasowa gratulacje - super ze ciąża rozwija sie prawidłowo;) a do mojej wizyty jeszcze równo dwa tygodnie , ech
 
a ja dziewczyny mialam nie mila pobudke:( przytulanie sie do toalety:/
kurde ale mi zle jest, witaminki lyknelam ale ciezko poszly... wkoncu to uroki ciazy:)
 
dominikaknika współczuję pobudki :((
Mnie też mdłości złapały rano, ale już jest lepiej, na szczęście :-)
A tak poza tym to jak u was dziewczyny?
Ja trochę senna za dna chodzę, no i mdłości. A teraz zmykam na spacer z psem. :sorry:
 
Ulala- No właśnie to chyba nie podświadomośc ze bedą blizniaki tak na mnie działa bo juz od 4 dni tak się czuje i z każdym coraz gorzej . Męża siostra tez niby nie miała wogole mdłości do 7 tyg a potem jak się jej zaczęły to z łazienki nie wychodziła.
Boje się normalnie Wielkanocy bo nie będę w stanie nawet nic do jedzenia zrobić . To bedą blizniaki dwujajowe. Fajnie jakby była parka ale kiedyś miałam sen , ze będę mieć 2 chłopców a moje sny są często prorocze :)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry - ale tu cisza! Ja spóźniona w drodze do pracy. Fatalnie spalam. Aktywność aktywnością , ale wieczorami padam - kiedyś potrzebowałem 6 godzin snu a teraz chyba 9! Matyjasowa gratulacje - super ze ciąża rozwija sie prawidłowo;) a do mojej wizyty jeszcze równo dwa tygodnie , ech

a ja dziewczyny mialam nie mila pobudke:( przytulanie sie do toalety:/
kurde ale mi zle jest, witaminki lyknelam ale ciezko poszly... wkoncu to uroki ciazy:)

A ja? zero mdłości! i już nawet nie wiem czy mnie to powinno cieszyć czy nie.... ehh.... żołądkowo nie czuję w tej ciąży żadnej różnicy - jem to co jadłam, nie jem ani mniej ani więcej, mega rzadko mam chęć na zjedzenie czegoś konkretnego.... wszystko mi jedno... hmmm....

Dziś wstałam, wypiłam kawuchę z Moim S., pojechał do pracy.... dziś dzionek w domu - jedynie na jazdę idę, ale dopiero na 19:30.
Jutro za to jedziemy do Nysy na wystawę zdjęć kolegi Mojego S. Wrócimy pewnie w sb albo ndz.
a za tydzień na święta do Warszawy ( a w zasadzie pod wawę), w drodze powrotnej może moich rodziców odwiedzimy.....

Koty me zaległy na parapecie i kanapie i śpią w najlepsze, za oknem buro ponuro i na deszcz się zbiera (martwi mnie to bo ja jeszcze zmian biegów nie ogarniam a co dopiero wycieraczki jeszcze do tego mi będą latać przed oczami)... ehh....

A ja mam lenia ale zaraz zamierzam go pogonić, trzeba wyczesać sierściuchy, pościerać kurze, odkurzyć i zrobić obiad.... tak sobie myślę - może lasagne dzisiaj? mmm...
 
Ulala- No właśnie to chyba nie podświadomośc ze bedą blizniaki tak na mnie działa bo juz od 4 dni tak się czuje i z każdym coraz gorzej . Męża siostra tez niby nie miała wogole mdłości do 7 tyg a potem jak się jej zaczęły to z łazienki nie wychodziła.
Boje się normalnie Wielkanocy bo nie będę w stanie nawet nic do jedzenia zrobić . To bedą blizniaki dwujajowe. Fajnie jakby była parka ale kiedyś miałam sen , ze będę mieć 2 chłopców a moje sny są często prorocze :)

Myślę że powoli powinno Ci to minąć choc różnie z tym bywa znajoma do 9 mc niestety tak wszystko zwracała ,zobaczymy czy sen się spełni:) mnie przez te 5 razy co bylam w ciązy nigdy takie mdłości maga nie dopadły teraz miałam kilka dni takich że nie mogłam patrzeć na obiady ale to bardziej z braku apetytu chyba tak żebym do wc musiała biegać to nigdy nie miałam i tego nie zazdroszczę chyba najlepszy objaw i taki nie problemowy to ból piersi jedynie tego bym sobie życzyła by on byl mocniejszy i przypominał mi o ciąży :) w nocy jedynie czuję się w ciąży wstając 4 x do wc i wtedy jedyne te piersi trochę czuję w dzień mini mini :) jeszcze 4 dni do wizyty oby wszystko było ok .


Matyjasowa - ciesze się że wszystko jest w porządku :)


Andzia - dzidzia super zdjęcie fajne ile ma twoja fasoleczka ??ok 2 cm ? ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry