reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Ja po poronieniu badalam cukier po obciazeniu glukoza i czekalam tez 2h,na dodatek nie zgodzili sie na zagryzienie cytryna i na popicie woda..... masakrycznie mi sie to odbijlo,wrrr....
 
i dziś kolejny dzionek, czuję się ogólnie dobrze, no i po południu mam wizytę u lekarza, mam nadzieję, że zobaczę tą moją fasolkę na USG :))) miłego dnia,a właściwie to już prawie południa! :)))
 
wszystkie moje koleżanki też czekały 2 godz
ale co laboratorium to inne zwyczaje, mi pozwoliły jutro wcisnąć sobie cytrynę do tej glukozy

judytaw, o której wizyta?
 
Cześć,

juz jestem po:-):-):-) serduszko pięknie bije a dzidzia ma 3,5 milimetra:-D:-D taka kropeczka malutka:-)
niestety zrobila mi sie też dosyć spora torbiel w wyniku stymulacji, mamy czekać aż się wchłonie czy któraś z was to moze miała?
zaraz pochwale sie moją kropeczką na wątku wizytowym:tak:
 
Gosiagro- gratuluje super. Szybko u ciebie to serduszko ...

Mam pytanie- czy są jakies dziewczyny, ktore nie maja objawow . Dzis czytam o waszych objawach w stylu mdłości itd a ja nie mam wogole objawow żebym była w ciazy ....
 
sunovia wizytę mam na 18:15 :) iz jednej strony się stresuję, ale z drugiej cieszę bo mam nadzieję, że czegoś więcej się dowiem :)
 
Lola216 ja wprawdzie mam jakieś tam objawy,ale tak naprawdę, to wszystkie są takie jak zawsze miałam przed okresem, a tak poza tym to też nic specjalnego się nie dzieje,więc się nie przejmuj :) lepiej tak, niż jakbyśmy miały spędzić nad muszlą klozetową wiekszość dnia ;)
 
Gosiapro- super :-), a jeżeli chodzi o torbiel to koleżanka miała i najpierw jeszcze jej rosła, ale potem się szybko wchłonęła- także będzie dobrze :tak:

Judyta- to czyli dorwałaś ginia na prywatną wizytę? Trzymam kciuki!!!Ja muszę jeszcze do jutra poczekać
 
reklama
ciekawe, jak tam ulala, dziś miała mieć usg znów tylko nie pamiętam o której godz

ja leżę pod kocem, coś mnie zimno telepie.

a co do objawów, to ja dziś pierwszy raz miałam mdłości i tak naprawdę to nie wiem czy to były takie ciążowe, czy się negatywnie do tej glukozy nastawiłam po prostu.
 
Do góry