reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Wiecie co,moimi objawami sa jedynie sennosc i bol piersi.... tez nie mam mdlosci! Z jednej strony sie ciesze a z drugiej jakbym miala to wszystko byloby pewniejsze! Ehhhh..... czemu ja nie umiem sie nie martwic?:(

Gosiagro! Gratuluje udanej wizyty! Na krwiakach sie nie znam ale nie raz czytalam ze sie wchlonely wiec mysle ze to nic strasznego! 3mam kciuki!!!
 
reklama
o jejku, za szybko sie cieszyłam ze radze sobie z mdlosciami.. teraz ledwo zeby umyłam.. bleee:baffled:
ja na glukoze jutro albo w pon. tez chce miec to za soba juz
 
Lola, ja nie mam żadnych objawow! Na początku bolały mnie piersi ale przestaly.

Gosiagro ja tez mam mała torbiel. Zrobiła mi sie po stymulacji clostilbegytem dlatego tez musiałam wrócić do tabsow anty na dwa miesiące. Potem je odstawilam i zaszlam w ciążę :) teraz podczas usg wiać było ze ta torbiel jeszcze całkiem nie zniknęła ale lekarz kazał sie nie martwić.

Dziś idę jeszcze raz do lekarza ale nie na usg tylko na wizytę z NFZ po skierowania. Zapisalam sie do lekarza z bardzo słabymi opiniami ale niestety nie miałam wyjścia. Do innych trzeba czekać ponad 4 miesiące.
 
dzięki dziewczyny:-) jestem bardzo szczęśliwa, z Majusia serduszko widziałam już w 6 tyg i dzisiaj tez liczyłam ze będzie i się udało:tak::tak::tak:

judyta- powodzenia i czekamy na dobre wieści od ciebie:tak:

nanulika - ja nie mam krwiaka tylko torbiel;-);-) ale tak samo jak krwiak powinna ta torbiel się sama wchłonąć
Lekarz mówił żebym się oszczędzała i gwałtownych ruchów nie wykonywała, ale jak ja mam to zrobić przy 21 miesięcznym dziecku:eek:
 
a dla mnie dzisiejszy dzień to już chyba stracony. co zjem to mi się zaraz odbija, albo od nowa mi niedobrze. masakra.
a najbardziej to się martwię o ten euthyrox czy się zdążył wchłonąć. podwójnej dawki też się boję wziąć. no nic, mam nadzieję, że będzie ok.
 
Uuuups to cos pomieszalam!
Jak ja juz bym chciala isc do domu.... nie chce mi sie w tej pracy siedziec,potwornie mi sie nie chce!
 
Mi tez sie nie chce pracować a jak na złość jeszcze dziś przeprowadzam rekrutację zatem muszę być przytomna i skupiona.
Byle do 16.
 
dziewczyny, przynajmniej możecie powiedzieć, że byle do 16 :)
ja na szczęście jestem na l4, ale jak pracowałam to tak naprawdę wychodząc z domu nigdy nie wiedziałam o której wrócę (tzn wiedziałam, że na pewno nie przed 17 i tyle).

ale rozumiem was doskonale - mnie by się teraz nie chciało iść do pracy nawet na 5 godz ...
 
reklama
Gosiagro- gratuluje super. Szybko u ciebie to serduszko ...

Mam pytanie- czy są jakies dziewczyny, ktore nie maja objawow . Dzis czytam o waszych objawach w stylu mdłości itd a ja nie mam wogole objawow żebym była w ciazy ....


Ja miałam krwiaczka małego który pękl i mam cystę choć dzis nic o niej nie mówili :)

jesli chodzi o objawy to ja jestem tu jakby wyjątkiem bo ja nie mam prawie żadnych :)


aaaa byłam na usg 3D serduszko bije jak dzwon :) słyszec nie słyszałam ale takie fale mam na usg gdzie mierzył z jaka siła :) jestem dzis szczęśliwa chyba poraz pierwszy od początku ciąży :) ciąża jest troszke młodsza niz mój suwak bo najwidoczniej owulacja była pózniej wszystko ok i to najważniejsze :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry