reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Hejo !! A ja dziś się obudziłam z gigantycznym bólem głowy!! do tego jeszcze mdłości i jestem nie do życia :-p Widzę że teraz to się zaczną tutaj nasze wszystkie objawy ujawniać Będzie ciekawie :D Ale damy rade !
 
Gosiagro - powodzenia na wizycie!
Sunovia - ja wymiotowałam w pierwszej ciąży...teraz póki co tylko mi niedobrze :dry:

Ja troszkę niewyspana,ale cóż...jutro wolne,więc sobie odbiję.

Miłego dnia!
 
Witam,

Sunovia- współczuję bidulko :sorry2:

Gosiapro- trzymam kciuki za wizytę :-)

Ja póki co dopiero co wstałam:szok: i jakoś mam tak ostatnio, że niby oczu już utrzymać nie umiem a jak tylko się położę to nie mogę zasnąć, też chyba dobrą godzinę się wierciłam, kręciłam zanim zasnęłam.
 
Dzień dobry wszystkie Mamuśki:-) co za poranek, ja zanim wstane musze przezuc kawałek suchego chlebka łyk gorzkiej herbatki i powoli wstejem bo inaczej to karuzela. nawet jak w nocy do wc wstaje to tez musze sobie łyknąć:) a wstawałam dzis chyba z 5 razy i ciagle sucho w ustach..
współczuje wam tych rewolucji porannych:baffled:

sunovia przede mna tez badania ale nie umiem sobie wyobrazic zeby wstac o 7 i bez jedzenia wyjsc z domu.. cos strasznego dla mnie. i pewnie tez kaska poleci
 
Ostatnia edycja:
no a ja niestety jutro znów muszę pić tą syfiarską glukozę, bo dzisiejsze badanie nieważne, przez to, że zwymiotowałam. nie wiem jak ja dam radę.

zjadłam zupki, ale dalej się źle czuję. blee.
 
Sunovia- to z powodu rzyganka też?!?!?!Jaki to ma wpływ???Rozumiem, że jakbyś coś zjadał, ale wymiociny......oj to mam nadzieję, że jutro lepiej Ci pójdzie już
 
reklama
sylha, tak, bo nie mozna sprawdzic poziomu cukru po 2 godz od obciazenia glukoza, bo ja cala zwymiotowalam, nie wytrzymalam tych 2 godz.
 
Do góry