reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

No to skopiuję Wam jeszcze jadłospisz wczoraj i z dziś - może się zainspirujecie :)

I ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, kanapki z pieczywa mieszanego z masłem i pasztetem z mięsa wieprzowego z dodatkiem marchewki, jajka, szczypiorku i ogórka kiszonego, herbata z cytryną
II ŚNIADANIE: Gruszka, mandarynka, banan
OBIAD: Sznycle z piersi kurczaka w sosie śliwkowym, ryż na sypko, puree marchewkowe z masłem, mizeria z jogurtem greckim i koperkiem, kompot z malin i śliwek
PODWIECZOREK: Zupa brokułowa z ziemniakami, natką pietruszki, koperkiem i oliwa z oliwek
DESER: Koktajl z jogurtu naturalnego z dodatkiem wiśni i malin, chrupki kukurydziane
DIETA: Mus jabłkowy, chrupki kukurydziane

I ŚNIADANIE :Kasza manna na mleku, kanapki z pieczywa mieszanego z masłem i plastrem jajka, pomidorem i szczypiorkiem, herbata z syropem owocowym
DIETA: Kanapka z masłem roślinnym i dżemem
II ŚNIADANIE: Kiwi, banan
OBIAD: Ryba(dorsz) po grecku, puree ziemniaczane z koperkiem, sos pomidorowy, sur. z kapusty kiszonej, marchewki, natki pietruszki z oliwą z oliwek
PODWIECZOREK: Zupa szpinakowa z jajkiem, natką pietruszki i lanymi kluseczkami zabielana mlekiem
DESER: Wafle z masą mleczno-kakaową, woda
DIETA: Wafle bezglutenowe z dżemem, woda
U nas Kuba przesypia całą noc z jedną tylko pobudką około 22-23 na kaszkę. W nocy jak się przebudzi to sam znajduje smoczka i śpi dalej. Ale najbardziej podoba mi się, że nauczył się sam zasypiać. Kładę go, całuję i mogę odejść od łóżecza. On sobie zaśnie jak nie od razu, to po jakimś czasie plądrowania łóżeczka, ale sam. Bez trzymania za rączkę, głaskania i warowania przy łóżeczku.
 
reklama
babyduck gratuluję nocek i zasypiania :-) tak jest zdecydowanie dużo lepiej :-)
aneta dla Ciebie dużo sił. Na pewno sobie poradzisz. A maluszek jak się ma?
 
Ostkapa w ta sobote np pogoda ma byc brzydka, wiec luz :)

Taycia, Babyduck ale macie fajnie z tym zasypianiem maluszków. Marzenie kazdej mamy :) Mój potrafi jedna noc pospać do 1-2, potem wstac o 5 na butlę, a nastepnej będzie sie budził co godzine i płakał okropnie. Tak jak tej nocy :(

Olli &&&&&&&&&&&

Badka ja mieszkam na przeciw szkoły policyjnej, ale za kilka miesięcy przeprowadzam się w okolice dworca.
 
Multi a dziekuje :) maluszek bardzo dobrze. Super spi a nocy. Michelle zasypia 19:30 a on w sumie w tym samym momencie przestawia sie na mocniejszy sen i budzi sie na karmienia kolo 23-24, 3 i 7. I spimy sobie do ok.9. Michelle ladnie spi u siebie w pokoju. Nieraz sie zdarzy ze sie przebudzi w polowie nocy i przyjdzie do mnie do lozka. Takze nocki mam w miarę ok :) za to w dzien nie wyrabiam :p z malym przy cycu układam z mala klocki itd. Dobrze ze sama je to sadzam ja w foteliku i mam pol h spokoju. Masakra tez jest z jej popołudniową drzemka. Zawsze spala po 1-1,5h a teraz jak 20min pospi to jest dobrze a co za tym idzie do konca dnia jest marudna :( spacery to tez nie lada wyzwanie :D
 
Kruszka - to za kilka mcy bedziesz miala do mnie blizej, bo ja jestem z osiedla prestige, tam gdzie najwiecej blokow :-) no moze jeszcze osiedle multihek jest wieksze :-).

U nas do chorobska doszla jeszcze jelitowka meza.. mam nadzieje, ze nie przeniesie sie dalej.

Dzisiaj 5 nocka bez cyca - tak, tak jeszcze sobie cysiala w nocy z mama. Bylo to bardziej przytulanie niz jedzenie, no ale w koncu sie musialam za to wziasc. Myslalam, ze bedzie gorszy placz, bo jednoczenie oduczam spania z mama w lozku, ale jakos dajemy rade.
 
Badka powodzenia w odstawianiu:-)

U nas pogoda okropna! pada i wieje! brrrr
Ale muszę się pochwalić, że jednak na teście 2 kreski:-D wg miesiączki wychodzi 6-7 tydzień także jeśli wszystko pójdzie gładko to drugi maluszek pojawi się w połowie listopada:-) cieszę się bardzo ale też bardzo się boję czy dam radę! ufff będzie się działo...:-D
 
olii gratulacje ogromne!!!! Niech Ci 8 miesięcy lekkie będą i nudne jak flaki z olejem :) no i oczywiście, że dasz radę, bo jesteś dzielna babka!!

U nas dzisiaj taka paskudna pogoda, że tylko na balkon wyszliśmy na 15 minut, bo lało i wiało i ogólnie syf, kiła i mogiła. A potem młody mi się wspina po oparciach od krzeseł, na jednej nodze staje... Wy wiecie co on ostatnio wymyślił?? Wlazł na drabinę!! Sam. A na podeściku na górze zatupał z radości nóżkami... ;-) zbój mały.
 
reklama
Do góry